Strona 1 z 1

Usunięcie linków z poziomego menu

: 01 lip 2015, 09:57:24
autor: swiat-howrse
Mam problem. Na mojej stronie wyświetlają się dwa razy napisy download w poziomym meny nawigacyjnym. Moje pytanie: Jak jedno usunąć? Pilne! Oprogramowanie Extreme Fusion 4!

Re: Usunięcie linków z poziomego menu

: 03 lip 2015, 08:02:27
autor: Poznaniak
A co nie wiesz takiej prostej rzeczy ? No to ładnie .. :D samemu daj jakieś rozwiązanie i my zaproponujemy co źle robisz a przynajmniej nakierujemy Cię w którym miejscu popełniasz błąd. Nigdzie nie ma tak lekko kolego :D musisz coś od siebie dać bo za darmo nic nie dostaniesz.

Re: Usunięcie linków z poziomego menu

: 03 lip 2015, 09:09:26
autor: swiat-howrse
Poznaniak pisze:A co nie wiesz takiej prostej rzeczy ? No to ładnie .. :D samemu daj jakieś rozwiązanie i my zaproponujemy co źle robisz a przynajmniej nakierujemy Cię w którym miejscu popełniasz błąd. Nigdzie nie ma tak lekko kolego :D musisz coś od siebie dać bo za darmo nic nie dostaniesz.
A co w tym nie rozumiesz?
Wyświetlają mi się aż trzy razy ten napis a usunąć się tego nie da w Menu Głównym! Czy jest jakiś inny sposób?

Re: Usunięcie linków z poziomego menu

: 09 lip 2015, 22:57:41
autor: Wudi
Pewno chodziło temu wyżej, że nie podałeś kawałku swojego kodu lub czegoś tam i po prostu się tylko tak dopiernicza a się mało w temacie zna..Chyba czaisz taką sprawę, że to jest cwaniak w necie i na pewno to jest piz*a w świecie. Nie zna problemu a się tylko udziela ;/