PS3 czy Xbox360 ???

Gry, zabawy, dowcipy.
DjMatx
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2007, 00:37:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: DjMatx »

Witam wszystkich!!!
Posiadam PS2 i Xbox'a ale planuje kupic konsole nowej generacji - i teraz pytanie - którą??
Juz sporo przeczytałem na internecie na tema jednej i drugiej ale tak z ciekawości - jaka jest wasza opinia na ten temat??
A może ktoś z Was posiada juz którąś z tych cudownych maszynek??
Awatar użytkownika
HighVoltage
Posty: 580
Rejestracja: 20 wrz 2005, 11:05:55
Strona na CBA.pl: http://www.altyzm.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900
Kontakt:

Post autor: HighVoltage »

Mój brat ma XBOX 360, grafika w grach oczywiście nie powala (jedyny wyjątek, który zrobił na mnie wrażenie to nowy Medal of Honor) (podejrzewam (a nawet mam pewność), że PS3 też nie powala).
Kilka słów o necie, co do XBOX Live to pewnie wiesz, że jest za kasę - niewielką, ale kasę, bo z System Linku praktycznie nikt nie korzysta :P Fajnie jest pograć po sieci w gry typu Pro Evolution Soccer czy Fight Night (ale nie FPS) czy też pobierać dema gier przed ich premierą, ale swego ponoć Microsoft zablokował możliwość zasysania dem Polakom :shock: ale nie wiem czy to była prawda, bo ściągać zawsze szło :)
Zapper
Posty: 9
Rejestracja: 20 wrz 2007, 09:07:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Zapper »

na xboxa360 jest znacznie wiecej gier
pozycjonowanie - zapraszamy, skuteczna reklama poprzez pozycjonowanie stron
DjMatx
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2007, 00:37:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Post autor: DjMatx »

HighVoltage pisze:Mój brat ma XBOX 360, grafika w grach oczywiście nie powala (jedyny wyjątek, który zrobił na mnie wrażenie to nowy Medal of Honor) (podejrzewam (a nawet mam pewność), że PS3 też nie powala).
Kilka słów o necie, co do XBOX Live to pewnie wiesz, że jest za kasę - niewielką, ale kasę, bo z System Linku praktycznie nikt nie korzysta :P Fajnie jest pograć po sieci w gry typu Pro Evolution Soccer czy Fight Night (ale nie FPS) czy też pobierać dema gier przed ich premierą, ale swego ponoć Microsoft zablokował możliwość zasysania dem Polakom :shock: ale nie wiem czy to była prawda, bo ściągać zawsze szło :)
Mówisz że na X360 grafa nie powala i na PS3 pewnie tez nie....to gdzie według Ciebie grafa powala?? porównując koszto PC na którym gry wyglądały by tak jak na X360 to koszt PC jest większy......tak myśle.
Właśnie zapomniałem wspomnieć że nie bierzemy pod uwage XBOX Live i PS Marketplace....
Pod względem parametrów X360 niby ma lepsze....a mówi sie że grafa i ogólnie gry lepiej chodzą na PS3...
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: Ghoran »

DjMatx pisze:Mówisz że na X360 grafa nie powala i na PS3 pewnie tez nie....to gdzie według Ciebie grafa powala?? porównując koszto PC na którym gry wyglądały by tak jak na X360 to koszt PC jest większy......tak myśle.
I masz rację... Ale o kosztach nikt nie mówił ;-)

Generalnie prawda jest taka, że ponieważ PS3 jest nieco "starsze" to będzie pewnie bardziej zaawansowane technicznie. Ale chyba jednak na XBOX-a jest więcej gier a to było nie było główny wyznacznik...
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
HighVoltage
Posty: 580
Rejestracja: 20 wrz 2005, 11:05:55
Strona na CBA.pl: http://www.altyzm.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900
Kontakt:

Post autor: HighVoltage »

Na korzyść Xboksa chyba przemawia jego cena w porównaniu z PS3.
master
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:17:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: master »

---------- 18:12 13.11.2007 ----------

Ja myślę że xbox'a więcej gierek a grafika w grach przecież nie jest najważniejsza :P :twisted:

---------- 18:13 ----------

Ja myślę że xbox'a więcej gierek a grafika w grach przecież nie jest najważniejsza :P :twisted:
leber
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2011, 08:33:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: leber »

lepszy jest ps3, dla mnie lepsze pady, grafika lepsza za to trochę mniej gier....
frezowanie cnc - frezowanie cnc
pręty Zbrojeniowe - pręty Zbrojeniowe
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mobile 240x320

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: Venite »

A dla fumy najlepsze będzie kazanie za odkopanie tematu do nas. Ale ja polecam x360, ma wygodniejszy wg mnie pad, chociaż mocno się grzeje.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Galakar
Posty: 71
Rejestracja: 14 cze 2011, 10:06:37
Strona na CBA.pl: acf.cba.pl
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: Galakar »

Ja bym polecił jednak PS3. Przy dobrym kompie, te same gry co na Xboxa, masz na peceta. Dodatkowo, co jest niezłym bonusem, często są trochę tańsze.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: fuma »

coopra pisze: A dla fumy najlepsze będzie kazanie za odkopanie tematu
Nie przesadzajmy, az tak zly nie jestem. To jest dzial rozrywka, wiec nie widze wiekszego sensu karac za necroposting.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: Venite »

fuma pisze:
coopra pisze: A dla fumy najlepsze będzie kazanie za odkopanie tematu
Nie przesadzajmy, az tak zly nie jestem. To jest dzial rozrywka, wiec nie widze wiekszego sensu karac za necroposting.
Jaka dźwięczna nazwa... ^.^

No wiesz, admin karze tu i tam, tam i tu też może ukarać, Bóg jeden (lub Odyn jak kto woli) wie, gdzie padnie jego karząca ręka :D
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: Urlich »

ps czy Xb...? hm...
..wole szachy :devil:
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: Venite »

Szachy? Jeach :P
Kiedyś warcaby to było coś, a teraz takie rzeczy extra :D
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: PS3 czy Xbox360 ???

Post autor: Urlich »

aj no nie powiem na pleju kuzynki tez grywałem w ..GTA .SA i Splinter cella,ale wole kompa ,od kiedy zaniedbałem Pleja to paluchy mam za sztywne do koNsoli
a na kompie ogólnie to ostatnio gralem....nie pamiętam HE HE w GTA VICE CITY :devil:
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Zablokowany