Jak wgrać Forum na cba

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
alduviel
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2016, 17:26:42
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Windows 1680x1050

Jak wgrać Forum na cba

Post autor: alduviel »

Witam, otóż mam problem chciałbym wgrać forum na stronę ale jak loguje się z takim samym hasłem i loginem na mysql wyskakuje mi błąd. Nie wiem dlaczego bo zazwyczaj wprowadzam takie same hasło jak do servvisu, jak probuje zmienić hasło strona zalicza wipe. Może ktoś w pkt napisać co zrobić takie forum chciałbym wgrać https://www.phpbb.com/customise/db/style/pbtech/, trochę poszukałem po waszym forum i znalazłem instukcję jak przejść przez instalację ale wyskakuje mi taki błąd

Kod: Zaznacz cały

Could not connect to the database, see error message below.
Access denied for user 'alduviel@lifestyle.cba.pl'@'192.168.1.1' (using password: YES)
rozumiem, że hasło nie takie, ale wszędzie ustawiłem takie samo. Więc i tutaj powinno pasować :)
Z poważaniem
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Jak wgrać Forum na cba

Post autor: Venite »

alduviel, dane bazy danych MySQL znajdziesz w panelu CBA->bazy danych. Tam też możesz (w razie potrzeby) dodać/usunąć bazy i zmienić hasło.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ