Nie mam dostępu do serwera przez klienta ftp

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
robertturlewicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2017, 12:17:05
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1360x768

Nie mam dostępu do serwera przez klienta ftp

Post autor: robertturlewicz »

Proszę o pomoc, próbuje przerzucić pliki na serwer przy pomocy FilaZilla, niestety mam problem. Podając podstawowe dane: serwer- jan-kowalski.c0.pl , użytkownik- jan-kowalski@jan-kowalski.c0.pl , hasło- xxxx i nic, klient ftp nie chce mnie puścić, natomiast przez stronę cba.pl jest wszystko OK. Co robię źle?
Piotr GRD
Posty: 1296
Rejestracja: 25 sty 2010, 11:17:07
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1126x845
Kontakt:

Nie mam dostępu do serwera przez klienta ftp

Post autor: Piotr GRD »

Zapewne podawana przez Ciebie nazwa użytkownika jest błędna.
Czy na pewno utworzyłeś użytkownika o takiej właśnie nazwie?

Kiedyś domyślnym użytkownikiem FTP był "admin@nazwadomeny.cba.pl",
a dodatkowe tworzyło się w formie "wybrana-nazwa@nazwadomeny.cba.pl".
Obecnie domyślnym użytkownikiem FTP jest "nazwa-profilu" (BEZ końcówki @nazwadomeny.cba.pl),
a dodatkowe tworzy się wciąż w takiej formie jak dawniej (z końcówką @nazwadomeny.cba.pl).
Wszystkich swoich użytkowników FTP wyszczególnionych masz w odpowiedniej sekcji w panelu kontrolnym CBA wraz z opcją tworzenia nowych i zmiany haseł dla istniejących.


Jeśli to nie to, podaj logi połączenia zwracane przez używany program.
Monitor serwera CBA.pl (zapisz lub dodaj do ulubionych, żeby nie zapomnieć)
------------
Kilka starych, aczkolwiek ciekawych, zdaniem niektórych, zdjęć: http://grd.art.pl/
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
robertturlewicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2017, 12:17:05
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1360x768

Nie mam dostępu do serwera przez klienta ftp

Post autor: robertturlewicz »

Stronę założyłem na adres,np. jan-kowalski.c0.pl, użytkownik: jankowalski, próbowałem wszelkie możliwe sposoby. Niepotrzebnie usunąłem pliki z serwera, przerzucałem je ręcznie z ich strony, zdecydowałem się na zainstalowanie ichniego wordpressa, ale to blog, ja chciałbym portfolio - chodzi o umieszczenie grafik i zdjęć. Można jakoś "zamotać"?
ODPOWIEDZ