Wyczyszczenie bazy(prefiksy) problem

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
blackrude
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2016, 14:57:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Wyczyszczenie bazy(prefiksy) problem

Post autor: blackrude »

Witam,

Jakiś czas temu tworzyłem kilka subdomen pod główną domeną na tej samej bazie ale z inną bazą danych(?) Przy instalacji miałem dodać prefisk np wp_1 żeby oddzielić te dane.
Jako że już te subodemny nie istnieją, to chciałbym usunąć te dane z bazy danych i znowu móc utworzyć coś pod wp_1 lecz nie mogę bo fizycznie tam to istnieje. Jak oczyścić bazę tę główną z tych rzeczy? Bo co próbuję zainstalować nowego wordpressa to mam komunikat że mam usunąć tabele. Jak?

Dziękuję i pozdrawiam :)
blackrude
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2016, 14:57:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Wyczyszczenie bazy(prefiksy) problem

Post autor: blackrude »

Przepraszam że post pod postem.

Udało się, metodą prób i błędów. Przesiedziałem nad tym całą praktycznie noc a rozwiązanie było tak banalne. Wystarczyło ręcznie usunąć wszystkie przedrostki z wp_(numer). Być może wszystko dało się to automatycznie ale ręcznie też dało radę. :)

Tak więc temat można usunąć lub zamknąć i przechować dla potomności :)
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1872
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Wyczyszczenie bazy(prefiksy) problem

Post autor: endriu888 »

Witam!

Cieszę się, że Pan sobie poradził, jeśli będą w przyszłości inne problemy proszę pisać na: obsluga(malpa)cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ