Problem z galerią coppermine

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
bc30se
Posty: 48
Rejestracja: 26 lis 2015, 17:26:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Problem z galerią coppermine

Post autor: bc30se »

Witam, chciałem podpiąć galerie coppermine do swojego płatnego konta
hondacx500.cba.pl

W tym celu utworzyłem stronę testową zeby sobie na spokojnie poustawiać - jeśli dam rady... no i nie daje rady.

Galera chodzi na

www.szopentestowe.cba.pl

użytkownik szopentestowe
hasło szopentestowe

Nie wiem z jakiego powodu po zainstalowaniu galeria nie posiada panelu admina tak jak podane jst tu:
http://documentation.coppermine-gallery ... .htm#admin

POwinien być pasek opcji z zakładkami, między innymi CONFIG.

Kolejna sprawa, na waszej galerii pojawia się błąd przy dodawaniu fotki:
"Nie można stworzyć miniatury lub zdjęcia pośredniego"

Poczytałem trochę na coppermine kazali ustawić zezwolenia katalogów do zapisu na wartość 777 i sprawdzić czy w zakładce config nie przestawiła się opcja miniaturek, którą należu ustawić na GD2.

Tylko że ja tego nie mogę zrobić bo po zainstalowaniu jak widać nie ma zakładki z konfigiem, czy to nie jest przypadkiem wszystko probleme u was???
bc30se
Posty: 48
Rejestracja: 26 lis 2015, 17:26:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Problem z galerią coppermine

Post autor: bc30se »

Juz sobie poradziłem, problemem było to że interfejs jest ciut nie intuicyjny i w każdym przypadku jest dropdown menu, a w przypadku ustawiań zakładka ustawienia jest "klikalna"

POustawiałem wyświatlanie miniaturek i rzeczywiście było źle ustawione i na razie działa.
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Problem z galerią coppermine

Post autor: smart-tree »

Witam,
cieszymy się, że Pan sobie poradził. Prosimy jednak o nieudostępnianiu hasła i innych danych dostępowych do Pana kont na forum lub gdzie indziej - te dane muszą być znane tylko Panu. W innym przypadku strona może łatwo zostać zhakowana i zawirusowana lub zaspamiona, przez co będziemy musieli ją zablokować. Polecam zmienić wszystkie hasła na nowe i bardziej skomplikowane.
Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ