Wyskoczył mi błąd zamiast strony ...

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
szemiotdamian
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2016, 11:52:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Wyskoczył mi błąd zamiast strony ...

Post autor: szemiotdamian »

Witam,
moja strona to 'http://szemiot.cba.pl/'
tworzyłem stronę na zajęcia na uczelni za pomocą wordpress'a, wszystko szło bez problemu, dodawałem kolejne wpisy, aż nagle po dodaniu kolejnego wpisu wyskoczył mi zamiast strony na której dodawałem wpis(wordpress) napis:

"Fatal error: Cannot redeclare register_setting() (previously declared in /profiles/s/sz/sze/szemiotdamian/szemiot.cba.pl/wp-includes/option.php:1871) in /profiles/s/sz/sze/szemiotdamian/szemiot.cba.pl/wp-admin/includes/plugin.php on line 1795"

i nie mam pojęcia co zrobiłem nie tak oraz jak z tym sobie poradzić....
mdwebbuilder
Posty: 49
Rejestracja: 06 wrz 2015, 18:46:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Wyskoczył mi błąd zamiast strony ...

Post autor: mdwebbuilder »

Witam,

Osobiście chciałbym zobaczyć 1871 linijkę pliku znajdującego się pod adresem (zapisanym względem katalogu domenowego): /wp-includes/option.php i 1795 linijkę pliku znajdującego się pod adresem (zapisanym względem katalogu domenowego): /wp-admin/includes/plugin.php. Pozwoli mi to zweryfikować moje domysły.

Opis błędu wygląda tak, jakby chodziło o redeklarację funkcji o nazwie register_setting (co nie powinno mieć miejsca).

Niestety nie znam się na Wordpressie, wolę pisać własne silniki, ale na tyle, na ile znam angielski, to o to właśnie chodzi...

Kiedy poda mi już Pan te dwie linijki kodu, spróbuję coś zrobić, ale będzie to wymagało czasu i konsultacji z Wujkiem Google :wink: , chyba, że zgłosi się do Pana jakiś znawca Wordpressa... Wątpię też, bym zajął się tym dzisiaj, ale na pewno nie przejdę obojętnie...

Pozdrawiam

MD
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Wyskoczył mi błąd zamiast strony ...

Post autor: endriu888 »

szemiot.cba.pl strona działa prawidłowo , gdzie ten błąd występuje?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
szemiotdamian
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2016, 11:52:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Wyskoczył mi błąd zamiast strony ...

Post autor: szemiotdamian »

Problem już został rozwiązany i strona działa.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Wyskoczył mi błąd zamiast strony ...

Post autor: endriu888 »

Dobrze, jeśli by znowu były jakieś problemy to proszę wysłać wiadomość na: obsluga(malpa)cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ