Uszkodzone katalogi

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
michalred
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:40:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Uszkodzone katalogi

Post autor: michalred »

Witam,
w moim katalogu 1b-gim-pijpoz.cba.pl/ tworzone przeze mnie katalogi są uszkodzone i dla każdego pliku znajdującego się w takim katalogu, katalogu się w nim znajdującego bądź też jego samego wyświetla się następujący komunikat:

Przepraszamy, błąd serwera. Skrypt PHP przekroczył limit czasu wykonania lub wystąpił inny błąd skryptu.
 
http://www.cba.pl
Jak rozwiązać ten problem?
z góry dziękuję za odpowiedź
michalred
mdwebbuilder
Posty: 49
Rejestracja: 06 wrz 2015, 18:46:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Uszkodzone katalogi

Post autor: mdwebbuilder »

Witam,

Odwiedziłem Pana stronę i zauważyłem następujący wadliwy link: 1b-gim-pijpoz.cba.pl/Galeria/school1.jpg. Osobiście nigdy tego nie sprawdzałem, więc nie mam pewności, ale wydaje mi się, że wielka litera w nazwie katalogu na serwerze zdalnym może generować kłopoty.

Ponadto, czy mógłby Pan załączyć kod skryptu, który generuje błąd? Ciekawą bowiem sprawą jest, że mimo iż w pasku adresu mamy odwołanie do pliku obrazka (z rozszerzeniem *.jpg), to pojawia się dokument HTML (a raczej PHP). Z tego co widzę, nie ma Pan reklam, więc może w ramach konta PRO lub VIP posiada również Pan własne strony błędu i może zamiast nieistniejącego pliku wyświetla się jedna z nich. Nie tłumaczy to jednak wyświetlanej informacji o błędzie serwera dotyczącego związanego z wadliwym skryptem PHP (ponieważ żaden skrypt PHP nie powinien zostać wykonany, chyba, że znajduje się na stronie błędu.

Konkludując: proszę spróbować używać wyłącznie małych liter alfabetu łacińskiego (bez polskich znaków) i jeżeli to nie zadziała, to trzeba będzie rozważać kolejne możliwości.

EDIT: właśnie znalazłem Pana wczorajszy post na temat tworzenia własnych stron błędu, więc jeżeli przed ich utworzeniem wszystko działało prawidłowo, to prawdopodobnie o jedną z nich właśnie chodzi.

Pozdrawiam

MD
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Uszkodzone katalogi

Post autor: Venite »

michalred, czy posiadasz na swoim koncie plik .htaccess?
Jeśli tak, czy mógłbyś wkleić jego treść w znaczniki ?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
michalred
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:40:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Uszkodzone katalogi

Post autor: michalred »

Witam,
posiadam plik .htaccess zawierający następującą treść:

Kod: Zaznacz cały

RewriteEngine on
RewriteRule / ^/phpBB3/$
Pozdrawiam,
michalred
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Uszkodzone katalogi

Post autor: Venite »

Problem powodowała linijka

Kod: Zaznacz cały

RewriteRule / ^/phpBB3/$
Została zakomentowana (znak # na początku linii).

Mimo wszystko zalecam zmianę nazwy folderu w linkach z "Galeria" na "galeria". Na systemach linuksowych te dwa foldery są od siebie różne. W folderze "galeria" jest tylko jeszcze jeden folder, a w nim dwa pliki - więc zdjęcia z galerii raczej nie wyświetlą się.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
michalred
Posty: 26
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:40:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Uszkodzone katalogi

Post autor: michalred »

Dziękuję Panu za pomoc, poprawiłem już litery z wielkich na małe.
Pozdrawiam,
michalred
ODPOWIEDZ