Problem z logowaniem do PMA

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
mamelskalycus
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2016, 18:16:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: mamelskalycus »

Witam, mam problem z logowaniem do phpMyAdmin. Pomimo wpisywania poprawnych danych wyskakuje błąd "#1045 Nie udało się zalogować na serwer MySQL".
Nie mogę się zalogować także przy użyciu loginu root. Zmiana hasła w panelu nie pomogła. Czy mogę jakoś odzyskać dostęp do bazy?
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: smart-tree »

Witam.
Odpowiedziałam PW.

Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Thanatos
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2009, 01:47:03
Strona na CBA.pl: pomoc-samobojcom.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: Thanatos »

Mam ten sam problem. W dodatku do FTP też nie mogę się zalogować, mimo, że korzystam z dobrej formy wpisywania loginu.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: Venite »

Thanatos, jakie dokładnie dane wpisujesz (poza hasłem)?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Thanatos
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2009, 01:47:03
Strona na CBA.pl: pomoc-samobojcom.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: Thanatos »

Do pma nazwę użytkownika tą co zawsze: "Bezimienna".
Do FTP (idąc za nowymi wskazówkami) użytkownik: "admin@bezimienna.cba.pl" i "bezimienna@pomoc-samobojcom.cba.pl"
Jeśli robię coś źle, to przepraszam, ale długo nic nie grzebałem i trochę jestem zaskoczony. Hasła mam dobre, tylko może coś z nazwą użytkownika.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: Venite »

Thanatos, konto "bezimienna.cba.pl" nie figuruje w naszej bazie danych - ta strona nie istnieje.

Natomiast do FTP Twój login to admin@pomoc-samobojcom.cba.pl, a haslo takie, jak do panelu CBA (chyba, że ręcznie je zmieniałeś).
Do MySQL Twój login to "bezimienna" - pamiętaj, że wielkość liter również ma znaczenie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kubaf
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2015, 18:36:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: kubaf »

Witajcie,

Mam ten sam problem z logowaniem do PMA " #1045 - Access denied for user 'kubaf'@'192.168.1.1' (using password: YES)", wpisałem wszystkie pozycje poprawnie jak w czasie zakładania bazy ale nie mogę się zalogować i wystartować ze stroną, dodam że kilka razy zakładałem bazę i kasowałem gdyż nie udało mi się zalogować. Czy ktoś może mi pomóc co zrobić aby się zalogować. Hasło składa się wyłącznie z liter i cyfr.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Problem z logowaniem do PMA

Post autor: endriu888 »

kubaf
kubaf pisze: Witajcie,

Mam ten sam problem z logowaniem do PMA " #1045 - Access denied for user 'kubaf'@'192.168.1.1' (using password: YES)", wpisałem wszystkie pozycje poprawnie jak w czasie zakładania bazy ale nie mogę się zalogować i wystartować ze stroną, dodam że kilka razy zakładałem bazę i kasowałem gdyż nie udało mi się zalogować. Czy ktoś może mi pomóc co zrobić aby się zalogować. Hasło składa się wyłącznie z liter i cyfr.
Proszę przysłać dane dostępowe do bazy danych na: obsluga(malpa)cba.pl sprawdzimy to.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ