Pytanie

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
testvi1
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2015, 12:54:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Pytanie

Post autor: testvi1 »

Witam, mam pytanie do Państwa, czy opłaty np. skrzynki pocztowe i dokupywanie transferu jest jednorazowe?
Chodzi mi o to, czy jak dokupie powiedzmy 5 skrzynek, czy płacę za nie tylko raz, czy muszę płacić co miesiąc?
I kolejne pytanie, czy da się zwiększyć pojemność skrzynek mail?
Pozdrawiam
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Pytanie

Post autor: juice »

Opłata jest jednorazowa a otrzymuje Pan skrzynki na zawsze. (tak długo jak istnieje dane konto).

Transfer też jest ważny aż do wykorzystania.

Na razie nie ma możliwości zwiększenia skrzynek pocztowych, ale wprowadzimy taką opcję niebawem.
testvi1
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2015, 12:54:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768

Re: Pytanie

Post autor: testvi1 »

Dziękuję za odpowiedź. Czyli te 2gb jest grupowo, tak? Jeżeli mam 10 skrzynek to łączna ich pojemność wynosi 2gb?

Mam nadzieje, że taka funkcja pojawi się naprawdę niebawem, bowiem niedługo moja firma skorzysta z Państwa oferty.

I czy są wystawiane faktury VAT? Jeżeli nie to, czy będą?
Pozdrawiam
po22
Posty: 404
Rejestracja: 02 sty 2015, 14:57:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Re: Pytanie

Post autor: po22 »

testvi1, 2gb jest dla każdej skrzynki z osobna. Wystawiamy jedynie rachunki, nie ma i nie będzie faktur VAT.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
mpd-media
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:42:42
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Pytanie

Post autor: mpd-media »

Szanowna obsługo,
Niniejszy wątek jest z 2015r, obecnie mamy 2017r.
Pisaliście, że NIEBAWEM wprowadzicie możliwość powiększenia pojemności skrzynek e-mail. Czy faktycznie możemy na to liczyć? Kiedyś było 2gb na skrzynkę, obecnie jest to tylko 1gb - to tragicznie MAŁO! Potrzebujemy więcej.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ