Problem z wrzuceniem zdjęcia na moją stronę.

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
films86
Strona na CBA.pl: fig86.cba.pl
User Agent: Firefox Windows 1680x1050

Problem z wrzuceniem zdjęcia na moją stronę.

Post autor: films86 »

Witam mam pewien, problem, nie mogę wrzucić żadnych zdjęć do albumów galerii, z poziomu admina, gdy wybieram zdjęcie i klikam "zapisz" w albumie, wykonuje się operacja, kończy i wszystko znika a zdjęcie nie pojawia się w galerii, a z poziomu zalogowanego gościa, z menu "Dodaj" - "Dodaj zdjęcie" z lewej strony u góry, po wykonywaniu operacji wyskakuje mi informacja
"Twoje zdjęcie nie mogło zostać przesłane" - czemu nie mogę niczego wrzucić pomóżcie, może czegoś na serwerze nie ustawiłem. POMOCY please
Piotr GRD
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Problem z wrzuceniem zdjęcia na moją stronę.

Post autor: Piotr GRD »

Informacja o tym jakiego to skryptu używasz będzie przydatna tym osobom, które zechcą Ci ewentualnie pomóc. (Extreme-Fusion? Ale to będą wiedzieć Ci nieliczni, którzy zechcą przeglądać Twoje starsze posty.)

Informacja na temat jak duże zdjęcia (w pikselach) próbujesz wgrać może powiedzieć, czy prawdopodobnym jest, że skrypt nie jest w stanie zbyt dużej ilości danych przetworzyć. Zapewne galeria próbuje zmienić rozmiar zdjęcia, przeskalować je, być może dodać znak wodny, stworzyć miniatury do wyświetlania ich w menu - próba ich przetworzenia może nie zmieścić się w ilości pamięci albo czasu dozwolonego dla pojedynczego procesu. Pamiętaj też o ograniczeniu wielkości pliku do 6 MB, większych plików nie wczytasz. Możliwym jest też, że konieczna jest zmiana ustawień (np. wykorzystanie GD lub ImageMagick itp. zgodnie z ograniczeniami/możliwościami serwera). Zacznij od wgrania na próbę jakiś małych plików, to pomoże Ci wykluczyć/potwierdzić problemy wskazane w tym akapicie.

Możliwym jest też, że odpowiednie katalogi nie mają ustawionych właściwych praw do zapisu (CHMOD). Wspierając się instrukcją instalacji lub informacjami od osób znających skrypt, którego używasz, sprawdź odpowiednie foldery i ich uprawnienia (CHMOD).
Monitor serwera CBA.pl (zapisz lub dodaj do ulubionych, żeby nie zapomnieć)
------------
Kilka starych, aczkolwiek ciekawych, zdaniem niektórych, zdjęć: http://grd.art.pl/
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
films86
Strona na CBA.pl: fig86.cba.pl
User Agent: Firefox Windows 1680x1050

Post autor: films86 »

http://fig86.cba.pl/news.php - link do mojej strony - spróbujcie może się zarejestrować i wrzucić jakieś zdjęcie. - Używam Extreme -Fusion właśnie. - jeżeli chodzi o małe pliki to nic z tego, wgrywałem, plik o rozmiarze 140 kb i nie dało rady wgrać.

---- EDIT ----

wymiary obrazu - szer - 872, wys - 464, - rozdzielczość - poziomo 96 dpi, pionowo - 96 dpi

---- EDIT ----

format . JPG
rkd77
Admin CBA
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Post autor: rkd77 »

films86, w ustawieniach masz max. rozmiar obrazka 150kB. Możesz to zmienić w panelu administracyjnym. Przysłane obrazki zatwierdza się też w panelu.
Coś jest popsute w ustawieniach, bo w linku aktywacyjnym nie ma nazwy domeny.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ