Strona 1 z 1

Hosting stracił ważność

: 17 lip 2020, 09:32:41
autor: Hybryda
Dzień dobry!
Mam pytanie odnośnie hostingu.

Obecnie moje forum(od wczoraj) się nie wyświetla i jest komunikat, że hosting stracił ważność i trzeba wykupić jeden z dwóch planów hostingowych.
A więc chciałam zapytać, czy forum nie może działać bez opłat, jako darmowe z reklamami? Dawniej tak było. Teraz mimo, że ktoś od lat jest stałym
Waszym klientem, w jeden dzień wszystko wyłączacie, to nie jest uczciwe. Są sytuacje, że może zabraknąć funduszy. Poza tym, za pomoc zapłaciłam
grube pieniądze, mimo że deklarujecie się, że dla tych co mają konto VIP, służycie darmową pomocą w sprawach technicznych. Ja takiej pomocy nie
otrzymałam. Proszę o wyjaśnienia.

Hosting stracił ważność

: 19 lip 2020, 07:58:51
autor: endriu888
witam

jeśli chodzi o stronę http://kordialne.pl/ to plan VIP stracił ważność 2020-07-16, żeby dalej korzystać ze strony(forum) trzeba opłacić ponownie plan VIP.
Plany free są zablokowane, są dostępne tylko na 3 miesiące dla nowych klientów.

Hosting stracił ważność

: 19 lip 2020, 09:50:13
autor: Hybryda
Czyli pisząc krótko, starzy klienci są waleni po rogach? No bo chcą czy nie, muszą teraz płacić aby forum funkcjonowało?
Nie no, nie musisz odpowiadać na ten post ale to jest niesprawiedliwe i wychodzę z założenia, że lepiej jest od początku nic nie płacić, czyli mieć darmowe niż
żeby potem za niemałe pieniądze stracić wszystko... jestem bardzo rozczarowana. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za odpowiedź. :)

Hosting stracił ważność

: 19 lip 2020, 11:39:32
autor: endriu888
Dnia 2 marca wszystkie darmowe usługi zostały zablokowane, a po jakimś czasie zostaną skasowane. Po 15 latach świadczenia darmowych usług zmusiła nas do tego sytuacja ekonomiczna - jednak zachęcamy do opłacenia swojego hostingu i zachowania swojej strony. Prowadzimy szybko rozwijający się płatny hosting.

Od stycznia prowadziliśmy akcję informacyjną na ten temat - na forum, facebooku, w notyfikacjach w panelu oraz wysłaliśmy 6 mailingów do wszystkich właścicieli stron. Zachęcamy do opłacania swojego hostingu z poziomu swojej zablokowanej strony lub z naszego panelu hostingowego.

Hosting stracił ważność

: 08 sie 2020, 10:02:21
autor: Hybryda
Dziękuję za odpowiedź, teraz wszystko jasne i opłaciłam, bo nie mam wyboru. Nie chcę aby lata mojej pracy poszły na marne.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.