Problem z Zend Framework

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
tsogodar
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2015, 15:09:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Problem z Zend Framework

Post autor: tsogodar »

Witam

Ostatnio uczę się Zend Framework z książki Włodzimierza Gajdy pt:"Zend Framework od podstaw", w jednym z przykładów należy umieścić aplikację ZF na serwerze, i skonfigurować wszystko tak aby po wpisaniu adresu wyświetlało zawartość katalogu /public/. Książka ukazuje wykorzystanie innego hostingu z opcją ustawienia przekierowania z poziomu panelu administracyjnego, tutaj takiej możliwości nie ma. Próbowałem ustawić przekierowanie za pomocą .htaccess ale nie do końca działa tak jak bym chciał tzn. pokazuje zawartość public ale bez załączonego css

tak wygląda .htaccess:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?tsogotesty\.c0\.pl$ [NC]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/zend/public/
RewriteRule ^(.*)$ /zend/public/$1 [L]

przedstawie to na screenach:
Strona głowna z czystym php
Strona głowna z czystym php
glowna.png (120.65 KiB) Przejrzano 11264 razy
Projekt Zenda znajduje się w katalogu /zend

Po wklepaniu /zend w adresie pokazuje się to
Po wklepaniu /zend w adresie pokazuje się to
zend.png (119.38 KiB) Przejrzano 11264 razy
Po wpisaniu /zend w adresie wywala mi to, ignoruje całkowicie css i łącza do stron nie działają, niby strony nie istnieją
/zend/public
/zend/public
public.png (254.97 KiB) Przejrzano 11264 razy
Po ręcznym wpisaniu /zend/public/ mam to, css działa ale żadna z trzech stron już nie

Przepraszam za lekki chaos w wypowiedzi, ale potrzebuje pomocy jak to zrobić, by po wpisaniu adresu wywalało mi działającą stronę główną(tą niebieską)
isabellvip2118
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:09:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Problem z Zend Framework

Post autor: isabellvip2118 »

Tak niestety jest u Ciebie ten bałagan wypowiedzi. Ja jej nie zrozumiałem. Możesz jakoś się wypowiedzieć by to miało ręce i nogi. Na pewno ułatwi nam to pracę, my będziemy w stanie Ci pomóc a Ty na pewno otrzymasz od nas jakieś rady. W zendzie działałem więc czekam na normalną wypowiedź.
ODPOWIEDZ