Podpięcie domeny z nazwa.pl do hostingu CBA

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
bag1374
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2015, 22:52:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Podpięcie domeny z nazwa.pl do hostingu CBA

Post autor: bag1374 »

Zaryzykuję posta (jeśli zły dział - wybaczcie), ponieważ albo słabo szukam albo nie ma podobnego, do rzeczy.

- mam domenę na nazwa.pl
- mam konto na CBA wraz z zainstalowanym WordPressem
- dodałem DNSy CBA w panelu nazwa.pl (minęło 24h)
- w adresie bloga (w kokpicie WP) wpisałem nazwę domeny z nazwa.pl

No i nie jest tak jak oczekiwałem, a mianowicie.

Chciałem mieć bloga pod zakupioną domeną (.PL) po wpisaniu której byłbym na głównej stronie bloga i przede wszystkim zależało mi, żeby po kliknięciu np. w jakiś wpis, nie zmieniało adresu strony na ten z CBA,

tylko domena.pl/nazwa artykułu itd
zamiast np domena.y0.cba.pl/nazwa artykułu

Mam nadzieję że się wyraziłem dość jasno. Absurdalnie udało mi się to raz zrobić w ramach testowania (www.test-blog.pl), ale nie pamiętam co dokładnie po kolei robiłem - nieszczęście nooba niestety.

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc - gdzie popełniłem błąd. Żona suszy mi głowę okrutnie, kto zna ten problem niech się zlituje nad uciemiężonym ;)

pozdrawiam!
rastamen
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2015, 17:44:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Podpięcie domeny z nazwa.pl do hostingu CBA

Post autor: rastamen »

Ja też na tej stronie co podałeś to robiłem i mi to wychodziło ;) tak żeby do końca to doprowadzić to nie zrobiłem tego i zostawiłem tak jak było. Nie chciało mi się z tym bawić bo jak działa to niech działa. Przede wszystkim po co ruszać i po co wyłamywać drzwi otwarte ?
bag1374
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2015, 22:52:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: Podpięcie domeny z nazwa.pl do hostingu CBA

Post autor: bag1374 »

Wychodzi na to, że jakoś niejasno napisałem. To co przedstawiłem było tylko na potrzeby metody prób i błędów i w pewnym momencie zaskoczyło, ale nie wiem dlaczego.

Teraz mam już właściwy adres (domenę) i nowe konto na CBA (docelowo miało być premium), ale cholerstwo nie działa.

Zakładam, że to jet banalna sprawa, dlatego jeszcze raz wielka prośba, jeśli komuś by się zechciało skrobnąć co zrobiłem źle, będę b wdzięczny, pozdr!
buleczker
Posty: 3
Rejestracja: 09 lip 2015, 21:33:37
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Podpięcie domeny z nazwa.pl do hostingu CBA

Post autor: buleczker »

Chłopie nie pomogę Ci..To się wiesz czemu sypie ? Bo to żona znowu coś wydziwia..Skąd ja to znam. U mnie niestety też jest bardzo podobnie i moja też potrafi się przyczepić o byle pierdółkę :D jeśli to nie jest dla Ciebie aż tak ważne to po co robić sobie o to tyle zachodu ;) pozdrawiam.
ODPOWIEDZ