Strona 1 z 1

Układ strony

: 02 lip 2019, 11:06:08
autor: dadagg
Witam! Napotkałem następujący problem przy tworzeniu strony. Jako iż jestem początkujący skrypty podejrzałem i skopiowałem z internetu. Na stronie www.schodysuleczyno.cba.pl
chciałem stworzyć ułożenie nagłówka tak by po lewej stronie było menu, a po prawej przechodziły sobie 3 wybrane zdjęcia. Podczas tworzenia strony gdy odpalałem ją sobie w google chrome wszystko działało i było dobrze ułożone ale teraz kiedy wrzuciłem to na hosting cba aby sprawdzić czy wszystko działa napotkałem na problem o ile na internet explorer strona odtwarza się dobrze tak już przez google chrome cały nagłówek mi się rozjechał i nie trzyma wymiarów które są zapisane w css-ie. I tutaj mam wielką prośbę czy ktoś pomógł by mi to naprawić? Z góry dzięki.

Układ strony

: 08 lip 2019, 16:15:45
autor: smart-tree
dadagg, witam,
wygląda na to, że problem już został naprawiony, w Chrome nagłówek wygląda ok: https://prnt.sc/oc5ie5 . Czy to pytanie jest jeszcze aktualne?

Proponuję przejście na plan VIP/PRO. W najbardziej opłacalnej wersji jest to koszt tylko 5,83 zł miesięcznie. Plany te dają większe możliwości (brak reklam, kopię zapasową strony, którą wykonujemy codziennie, lepsze parametry konta, a strony znajdują się na oddzielnym, szybszym serwerze), nie mają ograniczeń takich, jak darmowe konta oraz posiadają wyższy priorytet obsługi.
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting

Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA