Strona 1 z 2

Przyszłość Webchain

: 01 paź 2019, 12:25:32
autor: dralsenas
Doszukałem się, że twórcą kryptowaluty WEB jest również właściciel CBA oraz kilku innych hostingów wielu krajach. Kopię sobie tę kryptowalutę po kilka godzin dziennie na intel i5, mam włączone wydobycie na mojej stronie (10-20 unikalnych odwiedzin dziennie) i wydobyłem dopiero 7 WEB. Patrząc na giełdę STEX widzę, że wartość WEB strasznie ostatnio spadła. Cena usług na CBA w walucie WEB to nawet kilkadziesiąt tysięcy WEB za usługę. To wszystko sprawia wrażenie, że ta kryptowaluta jest póki co bezużyteczna i jej kopanie jest mało opłacalne.

Jestem ciekaw co dalej będzie z tą kryptowalutą. Powstanie możliwość wypłaty tej kryptowaluty w bankomatach jak w przypadku innych kryptowalut? Zostanie opracowana jakaś karta debetowa? Są prowadzone jakieś działania mające na celu popularyzację tej kryptowaluty, czy będzie ona ograniczona tylko do ABC Hosting Ltd.? Widzicie jakieś możliwości wybicia się tej kryptowaluty na rynku?

Przyszłość Webchain

: 04 paź 2019, 09:46:54
autor: juice
Cześć,

Jestem założycielem CBA i tej kryptowaluty. Dobre pytanie :) Tak, aktualnie nie jest wiele warta, ale wszystkie kryptowaluty oprócz bitcoina potężnie spadły. Rynek jest bardzo zmienny i dzisiaj jest niewiele warta, jutro może być więcej - tego nikt nie wie. Kopanie żeby sprzedawać dzisiaj raczej się nie opłaca bez dużego ruchu.

Co do dostępności na kartach itd. - jak najbardziej tak, jeśli popularność jej wzrośnie to są partnerzy do których możemy się zgłosić i którzy rozpoczną obsługę naszej waluty tak jak obsługują inne.

Naszą główną ideą jest https://mintme.com - platforma crowdfundinga gdzie można wspierać inne osoby a w zamian dostaje się prywatny token takiej osoby. To wszystko działa na bazie Webchaina i mamy nadzieję że ta platforma zdobędzie dużą popularność. Jak tak się stanie, to razem z nią Webchain. To nam otworzy drzwi do dodania się do kart debetowych, płatności w bankomatach itd.

Przyszłość Webchain

: 04 paź 2019, 21:13:03
autor: dralsenas
Tak, zdaje sobie sprawę, że altcoiny ostatnio obrywają. Ale czy są jakieś działania, które mają na celu poszerzenie wpływów tej kryptowaluty? Obecnie używa się jej tylko w ABC Hosting. W skrócie - żeby ludzie się o niej dowiedzieli.

Słyszałem o zmianie nazwy z Webchain na MintMe.com Coin. Co prawda ubolewam nad tą decyzją, ale rozumiem, że chodzi o Google. Czy to ostateczna nazwa? Koniecznie musi być ".com" w nazwie?

Przyszłość Webchain

: 06 paź 2019, 14:00:41
autor: juice
Mamy wielu fanów Webchaina którzy nie wiedzą jakie są nasze plany, bo kojarzą je jedynie z opisem Webchaina. Chcemy żeby dla wszystkich było jasne i zrozumiałe co robimy, a główną ideą jest właśnie inwestycja w innych ludzi że tak powiem. Coś jak Patronite w Polsce tylko zamiast jedynie wspierać daną ideę, dostajesz jej unikalny token którym możesz handlować.

Poza tym ticker WEB jest używany przez inną walutę też i przychodzą do nas osoby które się zwyczajnie mylą i wysłały kasę na zły wallet na przykład. Wiemy doskoanale że nazwa Webchain i ticker WEB są "fajniejsze", ale od posiadania fajnej nazwy waluta nie idzie do góry co widać :) Ta waluta wzrosła https://coinmarketcap.com/currencies/crypto-com-coin/ mimo że inne spadły i ma w nazwie adres z com. Liczą się efekty a nie to jak bardzo cool jest nazwa po prostu. Umieszczając adres w nazwie waluty mamy pewność że nawet osoby handlujące ją na innych giełdach z ciekawości wejdą na nasz serwis żeby zobaczyć co to jest. A dalej jest już cały plan jak ich zachęcić do zakupu jej oraz jak spowodować żeby urosła.

Przyszłość Webchain

: 06 paź 2019, 20:40:49
autor: dralsenas
To może jakiś poradnik dotyczący tokenów? Co prawda zarejestrowałem się tam i utworzyłem swój własny token, ale chciałbym znać zastosowanie. Myślę, że takie coś mogłoby zachęcić użytkowników, którzy nie do końca wiedzą czym to jest.

Przyszłość Webchain

: 07 paź 2019, 10:23:54
autor: juice
napiszemy taki, wszystko jest jeszcze w początkowej fazie rozwoju, cierpliwości :)

Przyszłość Webchain

: 08 paź 2019, 18:09:12
autor: dralsenas
A jest jakaś data kiedy mamy spodziewać się zmiany nazwy?

Przyszłość Webchain

: 09 paź 2019, 17:05:38
autor: dralsenas
Ponadto, chciałbym was poinformować, że reklama wyświetlana podczas kopania kryptowalut na stronie, jest niezamykalna na urządzeniach mobilnych i zasłania całą stronę.

I czy jest możliwość kupna WEB w złotówkach?

Przyszłość Webchain

: 11 paź 2019, 10:56:51
autor: juice
zmienimy nazwę w ciągu kolejnych kilku miesięcy, to będzie proces płynny

można kupić bitcoiny za złotówki np. na bitbay albo jakiejkolwiek innej polskiej giełdzie a potem przelać bitcoiny na mintme.com i tam kupić WEBy

Przyszłość Webchain

: 21 sty 2020, 18:40:54
autor: likiwi
sorki, że nie na temat , ale nie ma żadnego poradnika i nie wiem zbytnio gdzie mogę umieścić plik mintme.html żeby wszystko działało :P

Przyszłość Webchain

: 22 sty 2020, 08:31:49
autor: endriu888
witam

proszę napisać w tej sprawie na: obsluga(malpa)cba.pl oraz napisać o jakie konto chodzi, o jaką domenę i co dokładnie chce Pan osiągnąć.

Przyszłość Webchain

: 30 mar 2020, 09:30:31
autor: dralsenas
Cześć!
Kopałem kiedyś waszą kryptowalutę na webchain.network. Tej strony już nie ma, a ja nie wypłaciłem mojej kryptowaluty na portfel. Przepadła?

Przyszłość Webchain

: 30 mar 2020, 12:45:50
autor: endriu888
witam

jaka nazwa konta?

Przyszłość Webchain

: 08 kwie 2020, 17:34:24
autor: dralsenas
Logowałem się za pomocą gmaila: eliroblog@gmail.com

Przyszłość Webchain

: 10 kwie 2020, 10:09:35
autor: endriu888
witam

wszystko jest jak było tylko adres się zmienił tylko. teraz to mintme.com/coin. zresztą jest przekierowanie z webchain.network