Konto pomocnicze - FTP

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
xArthir
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:33:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Konto pomocnicze - FTP

Post autor: xArthir »

Witam.

Chciałbym zapytać administrację CBA.pl, czy istnieje możliwość stworzenia drugiego konta,
na którym zahostowane na ftp będą pliki, lecz nie będzie strony, można to nazwać "forumowym centrum downloadu".
Do plików na serwerze ftp mieliby userzy, którzy są zarejestrowani na moim forum,
link w formie przycisku w poście z atrybutami :

oncontextmenu="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false"

Istnieje taka możliwość, czy będzie to brane za "wykorzystywanie konta tylko i wyłącznie jako serwera FTP" ?

I jeżeli nie ma takiej możliwości, to mogę skontaktować się z administracją i poprosić o większą pojemność HDD na stronę ?

Dziękuję, pozdrawiam Arth.
Wesołego Alleluja :)

---- EDIT ----

Odświeżam
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Konto pomocnicze - FTP

Post autor: Gromed »

na drugie konto [hostujące pliki] musiałbyś wykupić płatną opcję wyłączającą reklamy i włączającą ograniczenie zużycia transferu oraz przedłużać tę opcję dopóki byłyby tam hostowane jakiekolwiek hotlinkowane pliki; to jedyna opcja
xArthir
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:33:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: Konto pomocnicze - FTP

Post autor: xArthir »

'I jeżeli nie ma takiej możliwości, to mogę skontaktować się z administracją i poprosić o większą pojemność HDD na stronę ?'

Czyli że to również nie wchodzi w grę ?

Bo jeżeli nie, to wolę już sobie kupić konto np. w home.pl lub gdzieś, w/w przez Ciebie opcja w porównaniu do mojej się nie opłaca, praktycznie.

@Edit :

Zapewniłem już sobie hosting na dropbox'ie, 2GB pojemności, można rozszerzyć za pomocą reflinków nawet do ~20GB, linki bezpośrednie do plików, upload do folderu zdalnego, bardzo przypomina FTP.
Temat można zamknąć & usunąć.
ODPOWIEDZ