Wirtualne państwo - UTN

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
shreklich
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2018, 23:16:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Wirtualne państwo - UTN

Post autor: shreklich »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W tym poście chciałbym przedstawić wirtualne państwo, do którego należę, czyli Unie Trzech Narodów (w skrócie UTN).
Dla tych co nie wiedzą, to wirtualne państwa są próbą symulacji realnych państw, tylko że za pomocą wpisów na forach. Prowadzą politykę we własnych granicach, ale także zakrawającą o inne kraje. Można zostać prezydentem, premierem, ministrem, czy wojskowym. Państwa takie zazwyczaj mają od kilku do kilkudziesięciu obywateli. Istnieje co prawda kilka molochów, które posiadają ich z kilkaset, jednak nie o tym chce pisać. Chciałbym natomiast przedstawić wam moje państwo, które w zasadzie składa się z trzech innych.

UTN - Unia Trzech Narodów to unia/zjednoczenie się trzech państw, które miały niewielką ilość obywateli i chciały wspólnymi siłami stać się czymś bardziej znaczącym. Łączyły i nadal łączą je dobre relacje i swego rodzaju przyjaźń, co w zestawieniu z pragnieniem stania się bardziej znaczącym państwem, zaowocowało właśnie UTNem. UTN powstał dość niedawno, jednak już teraz obywatele dobrze się nawzajem zaznajomili i nie przeszkadza nam perspektywa dalszej współpracy. Państwo symuluje republikę, co prawda nieco uproszczoną ze względu na wciąż niewielką ilość obywateli, jednak nadal odwzorowującą tą realną. Oferujemy przede wszystkim dobrą i miłą atmosferę oraz dobre wprowadzenie do świata wirtualnych państw dla tych, którzy są zainteresowani tematem. Każdy może zająć każde stanowisko, o ile dobrze się do tego przyłoży i wyda się lepszy od konkurencji. Nasze państwo jest zorganizowane, chociaż trochę tym zachwiano przez łączenie trójki państw w jedno, jednak wciąż mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie ma u nas bałaganu i można dobrze spędzić czas. Nie zabraniamy obywatelom własnych inicjatyw, a nawet (jeżeli będą ciekawe i wnoszące coś w państwo) będziemy je wspierać. Posiadamy także system gospodarczy, który pozwala na zakładanie własnych działalności i zarabianie lokalnej waluty.

Także zapraszam wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się ze mną na Discrodzie (Dugosz#7327) lub w prywatnej wiadomości na naszym państwowym forum: http://unia-trzech-narodow.ml/forum/index.php
Postaram się jak najlepiej wprowadzić zainteresowanych i wytłumaczyć im, jak działa nasza Unia.
ODPOWIEDZ