spam111

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
damian1960
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2015, 14:02:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

spam111

Post autor: damian1960 »

spam
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 21:41:40 przez damian1960, łącznie zmieniany 1 raz.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

debook.c0.pl - portal społecznościowy

Post autor: Venite »

damian1960, sugerowalibyśmy mimo wszystko odsłonięcie całości reklamy, bo łapie się to już pod złamanie regulaminu. Tym razem przymknę oko, ale jak natknę się na tą stronę znowu (a prędzej czy później tak będzie), to możesz zostać zablokowany.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
damian1960
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2015, 14:02:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

debook.c0.pl - portal społecznościowy

Post autor: damian1960 »

Musiałbym przerobić cały skrypt, ale nie wiem jak (ja tylko go kupiłem)!

Edit:
Spróbuję coś z tym zrobić (może mi się uda).

Edit:#2
Usunąłem ale musiałem usunąć pasek na górze, źle jest dostosowywać kod do reklam cba, nie da się coś z tym zrobić? A jeśli bym ulepszył plan do pro do bys ię usuneła reklama i stopka ?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

debook.c0.pl - portal społecznościowy

Post autor: Venite »

damian1960, tak. Na cały czas trwania planu PRO jest usuwana i stopka i reklama. Dodatkowo zyskujesz więcej pamięci dla strony, więcej RAMu, kopie zapasowe i parę innych korzyści. Plan PRO jest też tani (przy kupnie za rok wychodzi około 4zł na miesiąc).
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ