Explorernet

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
Awatar użytkownika
Hax00reQ
Posty: 164
Rejestracja: 16 mar 2011, 11:34:46
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Explorernet

Post autor: Hax00reQ »

www.explorernet.cba.pl
Tu znajdziesz poradniki , modyfikacje systemu .
Własną ręczna naprawa . I wiele innych ciekawych rzeczy
przydatnych dla twojego systemu .
Pozdrawiam
jaką wiedzę osiągnąłem w tym roku ?
Napisałem
- Keyloggera ( Delphi 7 )
- AutoKlika w ( Delphi 7 )
- Strony W cba :
www.rapmaniak.cba.pl ( OFF )
www.metin2servgame.pl ( OFF )
www.explorernet.cba.pl ( ON )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pomagam Na PW Lub GG w profilu
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Explorernet

Post autor: Urlich »

Masa roboty Cię czeka....
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Awatar użytkownika
Hax00reQ
Posty: 164
Rejestracja: 16 mar 2011, 11:34:46
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Re: Explorernet

Post autor: Hax00reQ »

Już szablon zmieniony teraz treść ;)
jaką wiedzę osiągnąłem w tym roku ?
Napisałem
- Keyloggera ( Delphi 7 )
- AutoKlika w ( Delphi 7 )
- Strony W cba :
www.rapmaniak.cba.pl ( OFF )
www.metin2servgame.pl ( OFF )
www.explorernet.cba.pl ( ON )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pomagam Na PW Lub GG w profilu
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Explorernet

Post autor: Urlich »

Sorki nie mozna tu oceniać stron-nie ten dział.Moderator da upomnienie!
Tu pokazujesz swoją WWW i zapraszasz innych na nią,bez jakiejkolwiek oceny.
Ale napisze Ci tu bo w ocenach masz zamknięty temat nie wiem dlaczego

O wiele ,wiele lepiej...
Tylko to logo powala wszystko,powinno być mniejsze,umiejscowione gdzieś po lewo w obramowaniu,czcionka mniejsza nie za gruba,artykuły m/w jeden pod drugim .obrazki o takich samych rozmiarach.ikonki drukowanie i pozostałe jak juz to powinny być bezpośrednio po wejściu w artykuł.
Ogólnie sorrki,ale jakoś ta kolorystyka mnie nie przekonuje do strony o takiej tematyce
Bardziej mnie przekonuje taki wygląd i kolorystyka,ew ten zielonkawy zmieniłbym na ciemny orange :)
Obrazek
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Awatar użytkownika
Hax00reQ
Posty: 164
Rejestracja: 16 mar 2011, 11:34:46
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Re: Explorernet

Post autor: Hax00reQ »

zrobiłem tak jak mi powiedziałeś z tym u góry szablonem i brzydko to wygląda powiem to wgl nie wygląda ;P
jaką wiedzę osiągnąłem w tym roku ?
Napisałem
- Keyloggera ( Delphi 7 )
- AutoKlika w ( Delphi 7 )
- Strony W cba :
www.rapmaniak.cba.pl ( OFF )
www.metin2servgame.pl ( OFF )
www.explorernet.cba.pl ( ON )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pomagam Na PW Lub GG w profilu
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Explorernet

Post autor: Urlich »

To co Ty tam zrobiłeś z tym logo to wygląda tak jak napisał teraz Kimek,niewiem jak Ci wytłumaczyć o co chodzi z tym logo
Hax00reQ pisze: z tym u góry szablonem i brzydko to wygląda powiem to wgl nie wygląda
jak masz bałagan w artykułach itp to i kiepsko to wygląda,aby widzieć pełen szablon trzeba dodać troszke artykułów,włączyć moduły Nowości,Popularne itp
wtedy szablon pokazuje co i potrafi,a to co Ty tam masz to to co masz.
Zaproś innych ewentualnie niech ocenią skoro nie chcesz polegać na mojej podpowiedzi oraz użytkowników na moim forum :)
Ja podpowiadam i doradzam tak jak ja to widzę
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Awatar użytkownika
Hax00reQ
Posty: 164
Rejestracja: 16 mar 2011, 11:34:46
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Re: Explorernet

Post autor: Hax00reQ »

Urlich pisze:To co Ty tam zrobiłeś z tym logo to wygląda tak jak napisał teraz Kimek,niewiem jak Ci wytłumaczyć o co chodzi z tym logo
Hax00reQ pisze: z tym u góry szablonem i brzydko to wygląda powiem to wgl nie wygląda
jak masz bałagan w artykułach itp to i kiepsko to wygląda,aby widzieć pełen szablon trzeba dodać troszke artykułów,włączyć moduły Nowości,Popularne itp
wtedy szablon pokazuje co i potrafi,a to co Ty tam masz to to co masz.
Zaproś innych ewentualnie niech ocenią skoro nie chcesz polegać na mojej podpowiedzi oraz użytkowników na moim forum :)
Ja podpowiadam i doradzam tak jak ja to widzę
Ja już tam nawet nie wchodzę na forum bo mam po dziurki w nosie . Cały czas piszą co innego .
..
jaką wiedzę osiągnąłem w tym roku ?
Napisałem
- Keyloggera ( Delphi 7 )
- AutoKlika w ( Delphi 7 )
- Strony W cba :
www.rapmaniak.cba.pl ( OFF )
www.metin2servgame.pl ( OFF )
www.explorernet.cba.pl ( ON )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pomagam Na PW Lub GG w profilu
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Explorernet

Post autor: Urlich »

Hax00reQ pisze: Ja już tam nawet nie wchodzę na forum bo mam po dziurki w nosie . Cały czas piszą co innego .
..
Nie zauważyłem odpowiedzi ,wobec tego odpowiem Ci dziś..Abys nie myślał,że jesteś niewinny
Pokazałeś klase na moim forum ,gdzie uczono cie jak zrobić baner,radzono pokazywano dziesiątki przykładów za pomocą innych templatek i stron,cierpliwie tłumaczono,jak odznaczyć logo od całości
obraziłeś wszystkich i wszystko,az dostaleś ignora i tym samym kliknąleś usuń konto(uniknąłeś tym samym bana za obrażliwe teksty!
uznałeś w poście jak i sboxie ze wszyscy na forum to są jacyś debile i ciemniaki co nie znają sie na rzeczy bo jak twierdziłeś twoja strona jest zrobiona poprawnie.
Gdy tymczasem zaczęto podsuwać Ci gotowe szablony z idealnie wpasowanymi logo banerami,abyś zobaczył jak to wygląda i ze można również dodać logo poprzez kod w templatce..to co zrobiłeś? ..czy mam przytoczyć publicznie słowka rodem z rynsztoka?

Jeśli uważasz ze to poniżej jest perfect to Brawo
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc7 ... 0bbfd.html
Nie poradziłeś sobie,nie wiem dlaczego,nie rozumiałeś czegokolwiek i nie wytrzymując napięcia,że pokazujesz siebie jako człowieka innego niż sie chwaliłeś(pousuwałem wtedy to z czatu,aby inni nie widzieli)
spaliłeś mosty wyzywając wszystkich....damianekiola(bo to Twój poprzedni nick) masz 14 czy deczko więcej miesięcy i rozumiem twoją frustracje,ale takim podejściem do wszystkiego nadal bedziesz tylko sam i wszędzie bedą Cię ignorować
Fantazjujesz,okłamujesz i to jest błąd bo twoja fantazja jest znana nie tylko na tym forum,nie tylko na moim gdzie byłeś..
Jeśli sadzisz ze w internecie można wszystko to Ci powiem"Można...byleby być sobą dla własnego siebie"Ty tymczasem starasz sie pokazać siebie he he jako hakera,jak to napisałeś w pewnym miejscu..ech młodzieńcze,kiedyś bedziesz sie tego wstydził i tylko Ci życzę jednego..
Obyś jak najszybciej zszedł z chmur i wrócił do normalnej społeczności
Jeśli sadzisz ,że jestes anomimowy w sieci to się bardzo ,mylisz,zastanów sie nad tym,bo napytasz sobie biedy,bynajmniej zmień słownictwo bo trafisz na Kogoś,kto sprowadzi je do reala .Pamiętaj młody człowieku ,nazwanie Kogoś w internecie również na PW słowami powszechnie uznanymi za wulgarne jest karalne.Ktoś zrobi coś i po tym coś ustali Twój adres włącznie z rozmiarem wycieraczki przed drzwiami wejściowymi do Twojego mieszkania,a to nie bedzie miłe dla Ciebie i nie tylko dla Ciebie...


Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku,oraz miłych wakacji!

PS.
Gdybys mnie nie zaczepiał,nigdy nie wspomniałbym o tym co nawyczyniałeś na moim forum,
bo jestem wyrozumiały dla ludzi w twoim wieku...

I nie pisz do mnie na PW bo tego sobie nie życzę,o czym juz wcześniej wspomniałem winnym wątku
Oraz Zapamiętaj-zakładając konto gdziekolwiek w sieci Administrator ma Twoje dane IP itp itd,a jak zainstaluje się pewne dodatki to ho ho ...więc...rozumiesz co mam na myśli ...Wiesz człowiek wyrozumiały również ma granice wyrozumiałości...

Acha i nie obgaduj mnie i bla bla bla do innych na PW...Powiedzieli mi uznając Cię za ...(zachowam dla Siebie,ale wypadłeś kiepsko)
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Explorernet

Post autor: fuma »

Ostrzegalem czym groza klotnie na forum. Kolega Urlich dostaje przymusowe 7 dni urlopu od forum cba.pl
Awatar użytkownika
Hax00reQ
Posty: 164
Rejestracja: 16 mar 2011, 11:34:46
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x768

Re: Explorernet

Post autor: Hax00reQ »

Proszę o zamknięcie ! ;] Na razie będę chciał dać stronę do Oceny ;)
jaką wiedzę osiągnąłem w tym roku ?
Napisałem
- Keyloggera ( Delphi 7 )
- AutoKlika w ( Delphi 7 )
- Strony W cba :
www.rapmaniak.cba.pl ( OFF )
www.metin2servgame.pl ( OFF )
www.explorernet.cba.pl ( ON )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pomagam Na PW Lub GG w profilu
Awatar użytkownika
xterm
Posty: 27
Rejestracja: 05 lut 2011, 23:34:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Explorernet

Post autor: xterm »

Strona zawieszona???
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mobile 240x320

Re: Explorernet

Post autor: Venite »

xterm , panuj nad odkopami, spójrz na datę. ;]
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
xterm
Posty: 27
Rejestracja: 05 lut 2011, 23:34:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Explorernet

Post autor: xterm »

SORKI nie zauważyłem
Zablokowany