[BTSY.PL] Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
Awatar użytkownika
btsy
Posty: 100
Rejestracja: 08 lut 2015, 10:48:06
Strona na CBA.pl: www.btsy.pl
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

[BTSY.PL] Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie

Post autor: btsy »

Witajcie,

Zapraszam do odwiedzenia strony BTSY.PL (http://www.btsy.pl) Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie.

Z dniem 23 października 2016 roku (w przed dzień 9 urodzin strony w Sieci) strona zmieniła domenę z .eu na .pl. Tym samym po 9 latach istnienia strony w Sieci BTSY doczekały się domeny .pl :) .

BTSY.PL jest prywatną, niekomercyjną, hobbystyczną stroną której autorem jest Artur. Serwis BTSY.PL istnieje w Sieci od 24.10.2007 roku i pokazuje indywidualne, hobbystyczne zainteresowania głównie stacjami bazowymi BTS/NodeB ich działaniem, oraz teorią i techniką budowy jak również telefonią komórkową GSM, DCS i UMTS. Znajdują się lokalizacje (także planowane) ze zdjęciami wszystkich stacji bazowych BTS/NodeB na terenie miasta Tarnowa wraz z danymi technicznym. Więcej O NAS przeczytacie na http://www.btsy.pl/onas.php.

W serwisie BTSY.PL można zobaczyć kilka tysięcy screenów Cell Info T-Mobile nie tylko z terenu miasta Tarnowa ale również z całej Polski (miasta i województwa) jak i ze Świata (Roaming). Screeny są z nazwami
województwa, gminy, miejscowości, nazwy geograficznej, pasma geograficznego, pasma górskiego, gór, schroniska, osiedla, dzielnicy, galerii handlowej, szkół wyższych, salonu/marki Operatora, urzędu miasta/wojewódzkiego, biurowca, hotelu, lotniska, obwodnicy, ulicy, ronda, mostu, linii metra, lasu, parku, rzeki, skweru, zbiornika wodnego, miejsc kultu świętego, zakładu przemysłowego w którym abonent aktualnie się znajduje
Aktualnie w Serwisie BTSY.PL można zobaczyć tylko screeny Cell Info z sieci T-Mobile. PTC miało także swoje ścisłe nazwy (już nie istnieją) Cell Info związane tylko z PTC. Więcej o CELL INFO przeczytacie na http://www.btsy.pl/cell.info.php.

Zapraszamy także do zapisania się do naszego Newslettera na http://www.btsy.pl/newsletter.php , a będziesz informowany/a o aktualizacjach na BTSY.PL.

Strona BTSY.PL ma również swój oficjalny kanał w serwisie społecznościowym Twitter pod adresem http://www.twitter.com/btsy_pl na który zapraszamy.
Pozdrawiam,
Artur


Zapraszam Na Moją Stronę: www.btsy.pl - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
Jesteśmy Na Twitter'ze: www.twitter.com/btsy_pl
maurycypoland
Posty: 8
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:56:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

[BTSY.PL] Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie

Post autor: maurycypoland »

fajna strona :) ale zawsze może być lepsza.
wideo mikroskop
ODPOWIEDZ