Blog i Forum na cba

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
samolub91
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2017, 05:36:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Mini mobile 234x301

Blog i Forum na cba

Post autor: samolub91 »

Narazie tylko blog i forum, a kiedys byćmoże jeszcze portal i kolejny blog =D

http://samolub-blog.pl

blog na WordPressie, krótko opisze, blog okolo 20 stycznia rozpoczął swoją działalność, od tego czasu pojawiło się na nim kilka ciekawych wpisów, wiele tematów zainteresowało potencjalnych czytelników, udało mi się uzyskać stałych czytelników. Do 11 Lutego czyli w 20 dni forum uzyskało 2259 wejść (ssp) a w miesiącu lutym od 1 do 11 lutego 562 unikalnych użytkowników (uu) obecnie na bloga wchodzi codziennie prawie po 200 osób i ta liczba stale rośnie =D

http://e-protestanci.pl

forum założone na phpBB wersja 3.2 używana skórka universal na 3.1.9 wymaga pewnych korekt ale jest świetna! Kolega pracuje nad logiem, oficjalne otwarcie dzis (12 lutego) planujemy dotrzeć do społeczności ewangelicznej w Polsce i jesteśmy pierwszym i jedynym forum ewangelicznym w Polsce =D

jeśli podobają się wam moje stronki, jeśli potrzebujecię porad, macie jakies pytania to śmiało piszcie : > miłego
samolub91
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2017, 05:36:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Mini mobile 234x301

Blog i Forum na cba

Post autor: samolub91 »

Dodam że tematy bloga niektóre są obecnie topowymi na wiele haseł bardzo popularnych w sieci oraz grupy docelowej, wyprzedzam niektórymi wpisami duze fora czy portale informacyjne. Nawet nie znam nowej polityki google Seo, po prostu robię swoje i mam swoje sposoby.

Forum na hasło forum ewangeliczne czyli nasz target w kilka dni weszło na 4 miejsce, na inne targetowe hasła też jest już w setce.

Nadal jednak brakuje mu treści, użytkowników i rozmachu ;) ale grafika oraz wiele ciekawych rozwiązań dla użytkowników zachwyca.


Naprawde nie spodziewałem się że blog i forum tak wystrzeli w google =D bajka... To zachęca tylko do dalszej pracy, bo owoce już są i to jakie hehe, co to bedzie za pół roku? Pamietam jak kilka lat temu promowaliśmy niszowy portal na bardzo niszowe hasła i do drugiej dziesiątki wbilismy po pół roku. A tutaj forum ma kilka dni, kilka tematów i topuje do setki na kilka haseł a target złapało na 4 miejsce w google =D ja się nastawialem na rok... Niespodzianka ha
bart2z
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2017, 20:18:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1360x768

Blog i Forum na cba

Post autor: bart2z »

Niezła propozycja blogów i stron, Podoba mi się taka nowoczesna wersja ! Prezentuję się wyśmienicie :)
----
ubezpieczenie w niemczech
samolub91
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2017, 05:36:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Blog i Forum na cba

Post autor: samolub91 »

Dzięki, już 1500 postów mamy 8) :shock: i 41 użytkowników
ODPOWIEDZ