Wkurzająca gra platformowa

Gry, zabawy, dowcipy.
besthue88
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2014, 00:17:50
Strona na CBA.pl: www
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: besthue88 »

Mnie denerwuje jedna walka w DB BT 3 , a mianowicie Goku kid vs Arale . Nie wiem jakim cudem , ale przegrywałem z nią okolo 10 x na hardzie zanim ją pokonałem .
Następną grą jest Władca Pierścieni Powrót Króla . Denerwują mnie tam różne filmy w trakcie gry .
Lashawnda73
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2014, 19:42:31
Strona na CBA.pl: cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: Lashawnda73 »

To widzę że nie tylko mnie denerwują te gry ja również straciłem na nich sporo czasu i nerwów niestety i jedynym wyjściem było przestać grać i tak też zrobiłem
Raguel77
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2014, 19:47:39
Strona na CBA.pl: buino
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: Raguel77 »

Mnie denerwują gry, w których jakgdyby nie ma końca, grasz, grasz i grasz, a końca nie widać... jakiś czas temu grałem w bubles i denerwowało mnie , że zbierało się tam punkty, ale nie można bylo awansować na wyższy poziom czy coś.. beznadzieja..
besthue88
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2014, 00:17:50
Strona na CBA.pl: www
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: besthue88 »

Ja również nie przepadam za takimi grami... choć przyznam szczerze że jakiś czas temu zabierały mi naprawdę dużo czasu i zaczęły mnie uzależniać grało się w nie bez końca więc musiałem z tym skończyć.
IDEEDEE1049
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2014, 14:13:33
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: IDEEDEE1049 »

siema, straszna gierka. czwarty poziom wbity i dałem sobie później spokój. kto to w ogóle wymyślił :D może wrzucicie tutaj coś bardziej ambitnego i wciągającego - akurat nie mam co robić pracy :D pozdr
BOOKERKRK87
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2014, 16:24:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: BOOKERKRK87 »

Ta gra jest super. Mogę się powyżywać trochę na niej. Gram sobie i od czasu do czasu krew mnie zalewa ale spoko. Nie spocznę dopóki jej nie zakończę, a chyba jeszcze sporo przede mną :)
Tish1196
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2014, 22:23:31
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: Tish1196 »

Mam dokładnie tak samo he he :-D dopóki nie się nie uda to nie spocznę, wiem masakra :-D ale po prostu jak się zawezmę to choćby nie wiem co ale fra mnie nie pokona, żadna gra, nawet taaaka :-D ale jak się jest maniakiem to się tak ma..
terra75
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2014, 21:19:04
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: terra75 »

Mam dosyć tej gry. Co chwila coś mi nie wychodzi, i próbuję poprawić, przechodzę dalej i znowu. I najgorse jest to, że nie mogę odpuścić tylko brnę godzinami żeby ukończyć to wreszcie i mieć satysfakcję
obcx
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2014, 16:04:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: obcx »

ja pograłem chwile i wyłączyłem szkoda czasu :D
iIzabela77
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2014, 00:20:36
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: iIzabela77 »

Słyszałem o tej grze i powiem wam, że spróbowałem grać, ale powiem wam, ze wymiękłam, gorszego syfu to nie ma, nawet szkoda jest na to mojego czasu i wam wszystkim odradzać to w ogóle włączać i zaczynać grać
MILANUK74
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2014, 15:26:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Wkurzająca gra platformowa

Post autor: MILANUK74 »

Wkurzająca gra.. beznadziejna.. itp... itd.. to po co właściwie w tą grę gracie, według mnie lepiej nie skupiać się na tego typu grach i nie marnować swojego bezcennego czasu, lepiej ten czas poświęcić na coś pożytecznego, a nie na coś beznadziejnego;/
Zablokowany