Szkolne przezycia.

Gry, zabawy, dowcipy.
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: HitcH »

No właśnie popraw linka;)
magic
Posty: 365
Rejestracja: 14 gru 2005, 18:38:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: magic »

Sorki, że tak późno, ale:
Mnie uczył matematyk, który nie miał pojęcia o jęz. angielskim
Mnie też...
Na dodatek mój nauczyciel to był brat mojej ciotki, ale nie miałem względów.
6 na koniec miałem m.in. dla tego, że reinstalki robiłem i konfigurowałem wiele rzeczy...
Joomla! Fun! - Joomla! Jest Fajna - Coming soon... [ Nadchodzi... ]
Nie bój siê kliknąÃ¦...
Pomogłem :?: - Pochwal mnie plusem :!:
bronchilda
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2015, 22:57:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: bronchilda »

Jak wspomnę sobie podstawy technologii informacyjnej w gimnazjum to przypomina mi się tylko LOGOKOM i głupie gierki. W liceum było na tyle ze mną źle, że miałam kompleksy z powodu wolnego pisania na klawiaturze. Za to teraz mogłabym uczyć pisania bez patrzenia na monitor :)
hroberek
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2015, 22:49:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: hroberek »

poziom nauki informatyki jest to kwestia tego że nie ma co liczyć na poziom nauczycieli ale wiadomo nikt z wybitnych informatyków nie przydzie pracować do szkoły za 2 tysiące zlotych netto nawet jeśli uważaja się malo zaradnych ludzików i w ogole . ;)
julinka
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2015, 01:50:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: julinka »

Ja nie mówię o uczeniu dzieci programowania w szkole podstawowej, ale w liceum czy gimnazjum to już powinien być mimo wszystko obowiązek tak jak lekcje języka obcego czy polskiego. Bez elementarnej wiedzy w tej dziedzinie cienko z pracą mimo wszystko.
szocik
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2015, 18:47:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: szocik »

Tak mogłoby być ale w szkołach o profilu jednak danym bo po co filozofowi programowanie? http://www.skupyaut.info.pl Polecam
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 11:31:21 przez szocik, łącznie zmieniany 1 raz.
gracjapl78
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2014, 15:30:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: gracjapl78 »

Sami znawcy się wypowiadają ? Po co na siłę uczyć programowania ? To każdy powinien robić ale we własnym zakresie bo tego nikt się za Ciebie nie nauczy..Dla twojej wiadomości w liceum są jako dodatkowe przedmioty te takie akurat rzeczy z programowania .
lakomy
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:02:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: lakomy »

Nowa podstawa programowa w szkołach podstawowych dla klas IV-VI przewiduje elementy programowania. Ja uczę na programie Baltie. Z rozmów z innymi nauczycielami wiem, że też wykorzystują ten program lub Logo. Nie wszyscy uczniowie będą orłami programowania ale zawsze znajdzie się ktoś kto to będzie robił z przyjemnością, tak jak jest z grafiką, blogami itp.
buuhmir
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2015, 19:18:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: buuhmir »

Z blogami haha o czym Ty mówisz ? O tym się na pewno nic nie uczy w szkole a do tego jeszcze w podstawówce. Coś tutaj Ci się pomyliło i to na pewno. Teraz chcę dodać, że ja akurat no słyszałem od kumpla nauczyciela, że w szkole na infie najczęściej uczą excela.
karen
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2015, 02:12:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: karen »

Ja nie wiem, czy jest tak kiepsko z tymi naukami ścisłymi i uczeniem programowania w podstawówkach, bo mój chrześniak dostał się do technikum o profilu informatyka i cybernetyka, więc musiał raczej mieć solidne podstawy, żeby tam zdać.
SenaXyz1701
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2014, 16:32:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: SenaXyz1701 »

Dziwi mnie to co piszecie, gdyż moje szkoły były zupełnie przeciętne i nawet starszych ode mnie też, i jakoś wszyscy mieliśmy jakieś tam podstawy właśnie programowania. Także to naprawdę dziwne, że obecnie są jakieś szkoły, gdzie może tego nie być jeszcze u najmłodszych.
TimmyABC2347
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2014, 20:34:37
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: TimmyABC2347 »

To chyba nie należy od szkół tylko raczej od nauczycieli przynajmniej takie jest moje zdanie, jeden potrafi lepiej wytłumaczyć i zachęcić do nauki a inny niestety nie. Należy też zauważyć że jedne dzieci przyswajają materiał szybciej a inne wolniej ...
MegaGinny1760
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2014, 11:21:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Szkolne przezycia.

Post autor: MegaGinny1760 »

A ja w szkole zawsze miałem wyczesane na wszystkich nauczycieli. Wiedziałem, że to dla nich jest tylko praca. Traktowali tak mi się przynajmniej wydaję jako zwykły towar, gdyby nie uczniowie to takie profesje jak nauczyciel nie miały by racji bytu. Taka prawda
Awatar użytkownika
SławekSławomir
Posty: 74
Rejestracja: 17 lip 2015, 15:37:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Szkolne przezycia.

Post autor: SławekSławomir »

MegaGinny1760 pisze:gdyby nie uczniowie to takie profesje jak nauczyciel nie miały by racji bytu. Taka prawda
Bardzo wnikliwe stwierdzenie :twisted:
Awatar użytkownika
Jaga
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2015, 15:48:23
Płeć: Kobieta
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Szkolne przezycia.

Post autor: Jaga »

U mnie też nie było podstaw programowania. Może to zależy od nauczyciela. Nasz nie za bardzo się przykładał ale nie żałuję bo swoje zainteresowania rozwijałam prywatnie w domu.
Daj Pan plusa :]
Zablokowany