Starcraft

Gry, zabawy, dowcipy.
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

nie gralem chyba z 4 lata :]. A tak a propos, mam nadzieję, ze wszyscy mieliscie Starcraft BroodWar? Bo sam SC to raczej gorszy...
Obrazek
Awatar użytkownika
WREEDNA
Posty: 76
Rejestracja: 10 wrz 2005, 10:12:53
Lokalizacja: LCA
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: WREEDNA »

broodwar obowiązkowo :wink:
Facet bez kobiety jest jak parowóz bez pary...
Kobieta bez faceta jest jak ryba bez roweru :P =)
Awatar użytkownika
IMPx2
Posty: 36
Rejestracja: 22 wrz 2005, 19:09:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: IMPx2 »

Załorzyłem konto tylko że we czwartek :D
Awatar użytkownika
michaelloo
Posty: 199
Rejestracja: 24 lip 2005, 14:47:41
Lokalizacja: München
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: michaelloo »

dobra ja nigdy nie gralem w starcrafta albo i raz ale pewnie mi sie nie spodobala bo do dzisiaj nigdy juz nawet mi nie przychodzila do glowy
www.misi.cba.pl "tylko dla doroslych" :)
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Farseer »

,,Sila Dark Templarow jest ogromna !"

:) co nie zmienai faktow ze wole Zergow :)
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

z nieoficjalnych zrodel - podobno ma byc Starcraft 2 (i to po polsku :])
Obrazek
Awatar użytkownika
IMPx2
Posty: 36
Rejestracja: 22 wrz 2005, 19:09:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: IMPx2 »

Ja słyszałem że miał być tylko że był to mod do generalsa stworzony przez rusków.
Ale blizard miał pretensje i projekt hyba został zawieszony.
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Farseer »

Jezeli chodzi o SC2 to ponizej kopiuje wam o nim artykul:

Każdego fana Starcraft'a dręczy pytanie: "czy kiedykolwiek wyjdzie Starcraft 2?". Otóż wiele wskazuje na to, że tak. Gdy ukończysz 9 misję Zergów: The Reckoning przed upływem 25 minut, aktywuje się bonusowy level: Dark Origin. Ów poziom jest umieszczony na osamotnionym księżycu gdzieś tam w kosmosie. Dowiadujesz się później, że Terranie próbują tam stworzyć hybrydę Zerga i Protossa!!! Cały eksperyment jest kierowany przez Samira Durana, który podobno jest członkiem rasy Xel'Naga, co oznacza, że Xel'Naga nie zostali do końca podbici przez Zergów. Niektórzy z przedstawicieli tej rasy przeżyli i zajęci są tworzeniem nowej super-rasy. To jednak nie oznacza, że Xel'Naga mają zamiar stworzyć coś ciekawszego, ale jest nadzieja i to duża. Gdyby ich eksperyment wypalił, Terraproblemów z najdoskonalszą rasą, jaką kiedykolwiek Xel'Naga stworzyli.
hnie, Zergi i Protossi mieli by dużo

Obrazek
Protling: Hybryda Zerga i Protossa

POMYSLY:
- Powstanie dnia i nocy. Bazy będą musiały postawić sieć lamp oświetleniowych wokół bazy. Bez tego atakujący przeciwnik będzie niewidzialny (tak jak Dark Templar. Będzie widać tylko ogień wroga).
- Dodać efekty wizualne (tak jak w Tiberian Sun, czyli deszcze meteorytów, burze jonowe, tylko znacznie efektowniejsze i można dodać kilka własnych pomysłów, jak trzęsienia ziemi)
- Podwodny świat i jednostki
- Będzie można zaznaczyć wszystkie jednostki pod jednym klawiszem tak jak w Red Alert (beznadziejny pomysł).
- Miejsca w których będą mogły stać tylko jednostki naziemne. Jednostki latające nie wlecą z powodu latający meteorytów, lub innych wynalazków.
- Możliwość upgreadu wizualnego (tzn. upgread nie tylko pancerza i broni, lecz zmiana wyglądu i dodanie np. nowej broni danej jednostce.
- Bazy multi-poziomowe. Dzięki temu Terranie będą mogli budować duże bazy na małym terenie.
- Pozostawić grę w postaci 2D!!!!! ¯adnych trój wymiarów (z wyjątkiem terenu terenu oczywiście).
- Więcej jednostek niż ustawa przewiduje. Zamiast 200 Supply Depot, np. 400
- Większa rozdzielczość (1024x768 minimum). Nie chciał bym, żeby Starcraft 2 wyglądał jak Diablo 2 z rozdzielczością 640x480.
- Można by dodać jakiś nowy rodzaj minerałów
- Latające platformy, na których będzie można zbudować bazę, lub postawić jednostki.
- Atakujące zwierzątka

StarCraft 2 ogólnie:

Nie powinien to być ani dodatek, ani nowa część Starcrafta. Powinno to być coś na pograniczu (jak Tiberian Sun). Nie powinien mieć numerka:2 lecz tytuł, jak: Starcraft: The Final Countdown, lub coś w tym stylu. Powinny zostać cechy szczególne Stacrafta. Budynki i jednostki powinny pozostać. Powinno się im dać nową grafikę, lecz przypominającą tą z pierwszego Starcrafta (nowe budynki i jednostki też trzeba dodać i to obowiązkowo). Przydały by się nowe upgready oraz cechy bojowe jednostek.Większość budynków powinna mieć możliwość transformacji tak jak budynki Zergów. Najważniejszą rzeczą jest dodanie dodatkowej rasy i ewentualnie jednej neutralnej, z którą będziemy czasem walczyć w trybie Single Player, lub staniemy z nią w sojuszu.

screen[/img]
News dotyczący tego projektu:

Projekt SC2: Xel'Naga Vengeance odwołany!
20 luty 2005 o 22:48 @ Phoenix
Na początku 2004 roku miałem przyjemność poinformować Was o ciekawej inicjatywie rosyjskich fanów StarCrafta i zarazem miłośników Command & Conquer: Generale - Zero Hour. Chodziło mianowicie o modyfikację tego drugiego tytułu pod kątem StarCrafta. Czyli mówiąc po ludzku o przeniesieniu Terran, Zergów i Protosów do trójwymiaru. Z jakiś dziwnych przyczyn część z czytelników naszego serwisu błędnie odczytała tą wiadomości i wywnioskowała, iż to studio Blizzard jest autorem tej aplikacji. Nic bardziej mylnego...

O czym świadczą zresztą podjęte już kilka ładnych tygodni temu poczynania developera. Pracownicy firmy Blizzard Entertainment wystosowali list (jego pełną treść w języku angielskim zainteresowane osoby znajdą pod tym adresem) do autorów moda, iż użycie elementów pochodzących z uniwersum StarCrafta w przygotowywanym przez nich programie łamie prawa autorskie studia. Jako, że Rosjanie nie chcieli mieć kłopotów i następstw prawnych związanych z łamaniem prawa autorskich zdecydowali się na zaniechanie prac nad projektem.
Projekt StarCraft 2: Xel'Naga Vengeance został Z A M K N I Ê T Y!

"Z przyczyn ode mnie niezależnych o zaistniałej sytuacji napisałem dopiero dzisiaj. Pragnę jednak nadmienić, iż otrzymywałem wiele sygnałów od naszych czytelników, iż prace nad opisywanym powyżej projektem zostały zaniechane. Za co oczywiście serdecznie dziękuję. Miło jest wiedzieć, iż czytacie czasami wypociny naszej redakcji."

Co się zaś tyczy mojej opinii odnośnie tej sprawy. Szkoda, że mod nie ujrzał światła dziennego. Mogło, ale oczywiście i niekoniecznie musiało, być naprawdę ciekawie. Niestety nie dane nam będzie się o tym przekonać...

Na zakończenie mam natomiast kilka nurtujących chyba wszystkich fanów StarCrafta pytanie... Kiedy i czy w ogóle Blizzard rozpocznie tworzenie StarCrafta 2? Jak wyglądać będzie rozgrywka, czy gra zagości w realiach 3D? Te i wiele innych pytań zostanie pewnie jeszcze przez jakiś czas bez odpowiedzi. Ale nie można tracić nadziei, tak jak nie rezygnuje się z kury znoszącej złote jajka...

Teraz może trochę screenów autorskiej roboty breezego:
[url=http://www.sclegacy.com/show_image.php?art/breeze/breeze19.jpg]screen 1

screen 2
News dotyczący projektu (w języku angielskim):

In July 2000, a talented young man from Bulgaria by the name of Breeze emerged in the BattleReports.com community with his first Starcraft battle report. After his first attempt, he went on to revolutionize the craft of writing battle reports, making it into an art form in itself, and never receiving an average score less than 8. Beginning with simple photoshop filters, Breeze soon began to incorporate flash movies and three dimensional renders into his battle reports garnering immense praise from within the community. Soon, Breeze began the challenge of creating a replay-like battle report by rendering every single unit and structure in 3D, and combining everything into a movie reinacting an entire game. Although this task was never completed, his artwork remains a testament to his dream of transforming Starcraft into its potential three dimensional beauty.
Moje tłumaczenie (podejrzewam że niezbyt dokładne):
Pewien młody człowiek "breezy" z Bułgarii w lipcu 2000 robił stara 3d ale zrezygnował z dalszych prac i pozostały po nim tylko screeny:
screen1
screen2

Kolejny news:

Starcraft: Project Revolution ad. ( Mod do gry W3)
07 sierpień 2003 o 16:21 @ TweetyBird
StarCraft : Project Revolution jest to Mod do gry WarCraft3 opracowany przez dwa zespoły z Rosji i Zespół Miedzynarodowy. Jest to normalny starcraft tylko oprawiony w grafike 3D co nadaje mu nadzwyczajne efekty. Do tego newsa dołączyłem screeny byscie mogli ocenić ich prace. Według mnie ten mod znajdzie swoich fanów tak jak np. Counter Strike. Gracza w3 napewno przypadnie do gustu Project Revolution ponieważ jest to w3 tylko jednostki sc.
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
iggor38
Posty: 42
Rejestracja: 27 mar 2017, 13:28:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Starcraft

Post autor: iggor38 »

Uwielbiam tą grę, rewelacja !
---
Skip Tracing
iggor38
Posty: 42
Rejestracja: 27 mar 2017, 13:28:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Starcraft

Post autor: iggor38 »

Starcraft to jest coś pięknego ! Uwielbiam tą grę !
---
Skip Tracing
jokeshyy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:15:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Starcraft

Post autor: jokeshyy »

Szukam ludzi do gry w starcraftqa jest ktos chetny?
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, 17:25:46 przez jokeshyy, łącznie zmieniany 1 raz.
Filmy online http://filmy-tv.pl/
jokeshyy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:15:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Starcraft

Post autor: jokeshyy »

Fajna gierka
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, 17:25:14 przez jokeshyy, łącznie zmieniany 1 raz.
Filmy online http://filmy-tv.pl/
jokeshyy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:15:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Starcraft

Post autor: jokeshyy »

Ostatnio ogladalam jakies filmy online o tej gierce, az mi sie zachcialo powrócić do gry :D
Filmy online http://filmy-tv.pl/
mentumer1994
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2022, 01:58:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Starcraft

Post autor: mentumer1994 »

Cześć. Kiedyś grałem w StarCrafta, ale ostatnio wydaje mi się to dość nudne. Przerzuciłem się na csgo. W grze mam hobby kolekcjonowania skórek broni. Jeszcze wczoraj moja kolekcja została uzupełniona o skórkę M4A4 | 龍王 (Dragon King), cieszę się nierealistycznie, bo o tym marzyłam.
ODPOWIEDZ