ocenicie moja strone ?

Gry, zabawy, dowcipy.
sison66
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2014, 19:46:50
Strona na CBA.pl: www.gralol24.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

ocenicie moja strone ?

Post autor: sison66 »

witam moglibyscie sprawdzic moja stronę i ja ocenić ?? może jest w niej cos co byscie zmienili ? mogę jakoś rozsławic tę strone ?? dodałem ja w przeglądarke google http://gralol24.cba.pl/
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
piwo
Posty: 673
Rejestracja: 13 lip 2010, 16:13:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: ocenicie moja strone ?

Post autor: piwo »

sison66 pisze:(...)mogę jakoś rozsławic tę strone ?? (...)
Możesz krzyczeć o niej z balkonu.

A tak na serio... jak byś miał fajne materiały o grze, poradniki itp. to ludzie by sami tego linka rozsławiali,
bo w tej chwili poza linkiem z ukrytym refem nic odkrywczego nie oferujesz a użytkownicy wchodzą na stronę po treści.
{$signature}
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x600
Kontakt:

Re: ocenicie moja strone ?

Post autor: DeaDriam »

sison66
Do oceny jest dzial Ocena stron
i tam jest tez regulamin co zalecam przeczytac
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Raguel77
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2014, 19:47:39
Strona na CBA.pl: buino
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: ocenicie moja strone ?

Post autor: Raguel77 »

Moim zdaniem stronka ma może ciekawe zaplecze, ale nie mniej jednak wymaga jeszcze wiele pracy i zaangażowania, wiele elementów jest po prostu niestety niedopracowanych i to właśnie one wymagają poprawy ..
Awatar użytkownika
Luna_s20
Posty: 6
Rejestracja: 04 sie 2013, 03:43:39
Strona na CBA.pl: strefa-sesji-rpg.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x960
Kontakt:

Re: ocenicie moja strone ?

Post autor: Luna_s20 »

Jeśli coś na pewno bym zmieniła, to dział w którym jest to pytanie - ale nie moja to robota. Co do rozsławienia strony, cóż, ciężko będzie bo praktycznie nic tam nie ma. Zwykła rozmowa na powiedzmy gg z innymi graczami powinna ci podpowiedzieć, CZEGO będą oni szukać w sieci. Samo dodanie strony do google jest jak dodanie firmy do katalogu firm - samo w sobie klienteli nie przysporzy, podobnie dodanie strony do google nie wrzuci ci na stronę 200 unikalnych wizyt dziennie.
Spodziewam się po tym pytaniu, że nie masz pojęcia o temacie, więc moja rada jest taka: Zainstaluj sobie statystyki mierzące odwiedziny na danej podstronie(najlepiej by mierzyły całość odwiedzin, unikalne wejścia, wejścia z danego dnia i unikalne wejścia z danego dnia, ewentualnie tygodnia, miesiąca). Ukryj to oczywiście przed gośćmi, takie statystyki tylko dla ciebie - by nie trzeba było ganiać po panelach.
Zauważysz, jak w miarę przybywania unikalnej treści, statystyki wzrastają.
Poczytaj o robots.txt i sitemap.xml - w sieci jest na ten temat mnóstwo poradników - bez nich z kolei kiepsko to rozsławianie widzę.
I - co najważniejsze, zainwestuj czas i inicjatywę w TREŚĆ strony, bo może i po nazwie jest to modne, na czasie, i popularne, ale na samej stronie, jak ktoś już wyżej zauważył, nic właściwie nie ma spośród tego, co twoją stronę wyróżni.

Nie wiem czemu, ale slider mi się sypie, przez co strona wygląda jak 20 letnia(nie, nie siedzę na IE ;) )

Co do poradników za 10 zł, opis wygląda na razie tak: Mam wartościowe informacje, ale nie powiem ani jak wartościowe, ani o czym. Pomogą wam, ale nie powiem w czym. Zapłać to je uzyskasz"... Nie żebym była jakąś pesymistką ale tego nie widzę. Daj ludziom "próbkę mocy", zamieszczając poradniki na tematy, na które możesz je bezstratnie zamieścić. Nikt nie kupuje kota w worku, a już na pewno nie w PL gdzie ludzie nauczyli się liczyć z każdym groszem.

Ale nic to, myślę sobie "Może chociaż jest coś w komentarzach". Jest. Dwa lukrowane wpisy, przyczepione na stałe do strony, i zero możliwości zamieszczenia komentarzy. Boisz się czegoś? Jeśli tak, zawsze możesz komentarze moderować, ale gwarantuję ci, że twoi odwiedzający nie mają 6 lat, większość nie będzie też ograniczona umysłowo, więc szybko zwietrzą podstęp widząc to, co jest obecnie.

Nie bój się ani ludzi, ani ich treści. Tym bardziej nie bój się zamieszczać własnej treści ;) W końcu nie musisz od razu na dzień dobry wywalać na głównej tego, co chcesz sprzedać. Mogą to być proste porady dla nowicjuszy nie ogarniających gry, jakieś forum dla graczy na którym mogą wymieniać spostrzeżenia, lub wrzucać screeny, czy choćby żywy system komentarzy, który sprawi, że strona nie wyda się nikomu "postawiona i opuszczona".
Pamiętaj, że im więcej ludzie po sobie na stronie zostawią, tym chętniej na nią wrócą. Im chętniej wracają, tym strona jest popularniejsza. Zadbaj o to, by jeden użytkownik miał jak zachęcić innych do odwiedzin, wysyłając im np link do ciekawych rzeczy.

W każdym razie proponuję tą stronę postawić na jakimś uznanym cms'ie posiadającym wtyczki społecznościowe, komentarze, etc, i po prostu dla paczki porad płatnych zrobić wejście premium, gdzie użytkownik może wybierać, oglądać, i przebierać do woli w zamieszczonych zasobach, oraz - na zachętę - opcję porad darmowych. Oczywiście, może być tak że ktoś komuś twoje złote porady wyda za darmo - ale pobierając je z paczki, też to może przecież zrobić.
Licho nie śpi...
McDung1249
Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2014, 23:03:41
Strona na CBA.pl: cbaa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: ocenicie moja strone ?

Post autor: McDung1249 »

oj trzeba jeszcze sporo dopracować, przede wszystkim wrzuć jakieś inne tło, bo teraz ta strona wygląda jak praca zaliczeniowa w podstawówce ;) powodzenia w poprawkach.koleżanka wyżej się rozpisała dokładnie na ten temat.
Gotard1707
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2014, 23:35:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Re: ocenicie moja strone ?

Post autor: Gotard1707 »

Gdyby tak można było ująć w kilku zdaniach takie ogólne wytyczne czy kanony kiedy strona jest uważana za ładną i dobrą, bo ja szczerze mówiąc nie zawsze potrafię to odróżniać. Dla mnie często ładna strona to zupełnie nie ładna dla większości. Macie może jakieś takie ogólne twierdzenia co powinno być żeby stronę oceniać w kategoriach ładna/funkcjonalna?
BozeciechWro71
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2014, 15:08:24
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: ocenicie moja strone ?

Post autor: BozeciechWro71 »

Gotard1707 pisze:Gdyby tak można było ująć w kilku zdaniach takie ogólne wytyczne czy kanony kiedy strona jest uważana za ładną i dobrą, bo ja szczerze mówiąc nie zawsze potrafię to odróżniać. Dla mnie często ładna strona to zupełnie nie ładna dla większości. Macie może jakieś takie ogólne twierdzenia co powinno być żeby stronę oceniać w kategoriach ładna/funkcjonalna?
to czy ładna czy nie to raczej kwestia gustu ...
Zablokowany