Mieszkania rynek pierwotny Warszawa

Gry, zabawy, dowcipy.
iggor38
Reputacja: 0
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Postautor: iggor38 » 31 sie 2017, 17:15:52

Według mnie warto kupić bardzo ładne mieszkanie, będzie to na pewno mniejszy koszt niż budowa domu i kupno działki, jeśli kupujecie z rynku pierwotnego to jest dużo taniej, mieszkania rynek pierwotny warszawa sami zobaczcie na dewelopera Ronson, posiadają niesamowitej jakości mieszkania na sprzedaż !
nalata
User Agent: Chrome Windows 1360x768

Postautor: nalata » 25 paź 2017, 21:31:11

Nie jestem przekonana co do tego, że rynek pierwotny jest tańszy. Przecież trzeba też wziąć pod uwagę koszty wykończenia mieszkania i jeśli to wszystko podliczyć to wszystko trochę wyniesie. Ja się nie chciałam w to pakować, dlatego zdecydowałam się poszukać czegoś z rynku wtórnego. Oczywiście nie sama, bo to byłoby nierozsądne biorąc pod uwagę moją nikłą znajomość rynku nieruchomości. Współpracowałam z poleconym mi pośrednikiem p. Jaworskim https://www.jaworski24.pl/pl/ , byłam naprawdę pod wrażeniem jego wiedzy i samego podejścia do sprawy. Był mocno zaangażowany w sprawę i w pełni profesjonalnie doprowadził ją do samego końca, co jest godne podziwu ponieważ jestem wymagającą klientką
brunon33
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Postautor: brunon33 » 08 lis 2017, 12:02:57

Dokładnie, macie w 100% rację. Rynek mieszkań co chwile się zmienia. Według mnie takie wskazówki dotyczące mieszkań są bezcenne. Ja ostatnio w zakresie kupna, sprzedaży czy wynajmu mieszkań korzystałem przez portal www.e-mieszkania.org.pl bardzo ciekawy nowoczesny portal który ma świetnie dopracowane te opcje. Sami zajrzyjcie i się przekonajcie co przygotowali w swojej ofercie.

Wróć do „Rozrywka”