KONKURS

Gry, zabawy, dowcipy.
Awatar użytkownika
maszflasz
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2007, 16:05:22
Lokalizacja: z kontekstu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

KONKURS

Post autor: maszflasz »

Pierwsze 10 osób, które umieszczą na swojej stronie ten skrypt :

Kod: Zaznacz cały

<script type="text/javascript" src="http://www.maszflasz.pl/java/01.js"></script>
Który wygląda tak

Obrazek

wezmą udział w losowaniu w którym główną nagrodą jest wybrana przez siebie domena. pl, com, org itd... ( ja stawiam )
następne osoby będą walczyły o reklamę banerową umieszczoną na 200 pod stronach maszflasz.pl które są widoczne cały czas podczas pobytu na stronie maszflasz.pl oraz w trakcie oglądania animacji

Obrazek

zainteresowane osoby niech 1- umieszczą skrypt, 2 - zgłoszą to na admin@maszflasz.pl 3- modlą sie o wygraną ;) ZAPRASZAM!!



1- strona musi być fajna i mieć jakąś tam oglądalność:

2- zalecane nie usuwanie skryptu po ogłoszeniu wyników ( bo będą inne nagrody i losowania )

3- termin losowania jest zależny od czasu w którym zbierze się 20 osób 10 do domeny i 10 do reklamy, reklamę wygrają 2 osoby


no to wszystko jakieś pytania? Piszcie
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 19:27:27 przez maszflasz, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1600x1200

Post autor: fuma »

pytan nie mam ale uwagi. Przeczytaj to co napisales jeszcze raz, bo z tymi bledami twoja oferta prezentuje sie conajmniej niepowaznie.
Awatar użytkownika
maszflasz
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2007, 16:05:22
Lokalizacja: z kontekstu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maszflasz »

fuma pisze:pytan nie mam ale uwagi. Przeczytaj to co napisales jeszcze raz, bo z tymi bledami twoja oferta prezentuje sie conajmniej niepowaznie.
jest napisane ok :P
Awatar użytkownika
strikte
Posty: 420
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:26:24
Strona na CBA.pl: www.planetaludzi.pl
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: strikte »

Czy opłaca Ci się kupować domenę w zamian za dziesięć linków, które zabaczą całkowicie przypadkowe osoby?
Na onecie wyślesz sobie mailing do 1000 osób za 60 zł, wybierzesz grupę osób które taka tematyka interesuje i dopasowane wiekowo.
Więc zastanów się nad tym jeszcze raz...
Awatar użytkownika
maszflasz
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2007, 16:05:22
Lokalizacja: z kontekstu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maszflasz »

Rozumiem o co ci chodzi, lecz domena to 1 godzina mojej pracy a 60 zł to 2,5 h a konkurs to zabawa osoba biorąca udział w konkursie potencjalnie może stać sie częstszym bywalcem strony itp. itd... :)
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

maszflasz pisze:3- termin losowania jest zależny od czasu w którym zbierze się 20 osób 10 do domeny i 10 do reklamy, reklamę wygrają 2 osoby
czyli może trwać w nieskończoność tak ?
i nie ma nic wspomniane czy po ogłoszeniu wyników można usunąć skrypt ze strony czy on już musi być na zawsze (a może czegoś nie doczytałem)
Awatar użytkownika
maszflasz
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2007, 16:05:22
Lokalizacja: z kontekstu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maszflasz »

maszflasz pisze:3- termin losowania jest zależny od czasu w którym zbierze się 20 osób 10 do domeny i 10 do reklamy, reklamę wygrają 2 osoby


2- zalecane nie usuwanie skryptu po ogłoszeniu wyników ( bo będą inne nagrody i losowania )

usunięcie skryptu po ogłoszeniu wyników dyskwalifikuje stronę w kolejnym losowaniu, nie mówię o kolejnym konkursie ponieważ nie skończył się pierwszy

W nieskończoność trwać będzie jeśli każdy będzie podchodził do niego jak ty :)
jajojek
Posty: 341
Rejestracja: 23 mar 2007, 15:24:17
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: jajojek »

sorry za OT, ale wydaje mi sie ze admin nie ma za co dawac ostow i czepia sie szczegółów. No mozna powiedziec ze jest opcja sprawdzania pisowni, ale nie sadze zeby za takie cos trzeba bylo dawac ostrzezenia. Dobra juz nie pisze wiecej, bo ja tez dostane :D Ale takie jest moje zdanie.

Dopisał Emdek:
Nie, administrator się nie czepia, on tylko dba o to żeby osoby czytające takie kwiatki nie gubiły mimowolnie umiejętności poprawnego pisania. ;-)
Awatar użytkownika
maszflasz
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2007, 16:05:22
Lokalizacja: z kontekstu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maszflasz »

jajojek pisze:sorry za OT, ale wydaje mi sie ze admin nie ma za co dawac ostow i czepia sie szczegółów. No mozna powiedziec ze jest opcja sprawdzania pisowni, ale nie sadze zeby za takie cos trzeba bylo dawac ostrzezenia. Dobra juz nie pisze wiecej, bo ja tez dostane :D Ale takie jest moje zdanie.

Dopisał Emdek:
Nie, administrator się nie czepia, on tylko dba o to żeby osoby czytające takie kwiatki nie gubiły mimowolnie umiejętności poprawnego pisania. ;-)
Dla mnie to bez sens jak mam być wiarygodny z ostrzeżeniem ? ale ok. mogę iść na inne fora ale kiszka
Awatar użytkownika
Emdek
Admin forum
Posty: 412
Rejestracja: 06 lip 2005, 21:02:59
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Linux 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Emdek »

maszflasz pisze:Dla mnie to bez sens jak mam być wiarygodny z ostrzeżeniem ? ale ok. mogę iść na inne fora ale kiszka
Masz rację, bardziej wiarygodny i poważnie traktowany będziesz z taką pisownią jaką się popisałeś w tamtym poście, zanim go poprawiłem (kto zeżarł czerwone formatowanie na poprawionych wyrazach :>?)
Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
http://otter-browser.org
Awatar użytkownika
maszflasz
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2007, 16:05:22
Lokalizacja: z kontekstu
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maszflasz »

ja je zjadłem bo byłem głodny :(
ODPOWIEDZ