2 fajne symulatory

Gry, zabawy, dowcipy.
EcoMaxima86
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2014, 15:53:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: EcoMaxima86 »

Ja zdecydowanie wolę symulator jazdy autobusem naprawdę świetna zabawa można w to grać i czuć sie tak jakby kierowało się prawdziwym autobus, polecam wszystkim świetna zabawa i niesamowite emocje szczególnie jak gra się ze znajomymi
kimberlyeuro70
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2014, 21:46:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: kimberlyeuro70 »

Ja również jestem wielkim fanem obu symulatorów, zarówno jeden jak i drugi jest naprawdę świetny, ale chyba również lepiej jeździ mi się autobusem, wrażenia z jazdy są niesamowite, kiedyś spędzałem na nich po kilka godzin
Ingeborg73
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2014, 00:17:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Ingeborg73 »

Ja muszę przyznać, że uwielbiam te symulatory zarówno jeden jak i drugi jest na prawdę świetny, choć zdecydowanie więcej czasu spędzam na autobusie, pochłania mnie do reszty i jest na prawdę świetny...
Lashawnda73
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2014, 19:42:31
Strona na CBA.pl: cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Lashawnda73 »

A i symulatory już dawno się znudziły na szczęście ... .. ponieważ zabierały mi strasznie ie dużo czasu i miałem już dosyć , ale jak już grałem to oczywiście na autobusach była na prawdę świetna zabawa
Raguel77
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2014, 19:47:39
Strona na CBA.pl: buino
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Raguel77 »

Symulatory są naprawdę fajne, za każdym razem mam z nimi naprawdę świetną zabawę, jednak jak się później okazuje niestety sa one jednocześnie ogromnymi pochłaniaczami wolnego czasu i czasami ten czas wydaje się zmarnowany niestety;/
besthue88
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2014, 00:17:50
Strona na CBA.pl: www
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: besthue88 »

Ja również bardzo polecam symulator autobusu, chociaż faktycznie jeden i drugi jest naprawdę fajny , swego czasu spędzałem przy nim dużo czasu jednak jakoś się uporałem bo czułem że się prawie uzależniam
ProDianna2783
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2014, 19:17:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: ProDianna2783 »

Ja również bardzo polecam symulatory są świetne i dają niesamowitą frajdę, lubię zarówno jeden jak i drugi, ale autobus jest chyba nieco lepszy przynajmniej dla mnie tylko że trochę uzależniające :):)
IDEEDEE1049
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2014, 14:13:33
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: IDEEDEE1049 »

Cześć Wam. znacie może jakieś fajne symulatory nurkowania? prośba dość nietypowa. od niedawna się interesuję i parę razy udało mi się nurkować, chętnie pogram sobie w coś takiego. będę wdzięczny za pomoc
Tish1196
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2014, 22:23:31
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Tish1196 »

Ja lubię ten symulator. "Bus Cablecar Simulator - San Francisco" to symulacja pozwalająca nam zasiąść za kierownicą wybranego pojazdu transportu publicznego w San Francisco. Tam mamy okazję sprawdzić się jako kierowca jednego z 16 pojazdów, wśród których znajdziemy między innymi autobusy, tramwaje i trolejbusy.
Tomasz75
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:36:14
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Tomasz75 »

"Bus Cablecar Simulator - San Francisco" to też mój ulubiony symulator i głównie dlatego że daje nam tyle możliwości i na prawdę niesamowite wrażenia można się bardzo wkręcić i uzależnić, ale mimo wszystko jest najlepszy
Megajedrzej1285
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2014, 17:19:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Megajedrzej1285 »

To prawda takie symulatory pochłaniają mnóstwo czasu dlatego staram się nawet nie zaczynać... ale często jest to silniejsze ode mnie i nie mogę się powstrzymać i spędzam przy nich dobre kilka godzin...
Arturo2614
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2014, 10:28:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Arturo2614 »

Pochłaniacze czasu i raz jeszcze pochłaniacze czasu ale mimo wszystko scedzam na tych symulatorach mnóstwo czasu bo to świetna zabawa i można stracić poczucie czasu grając w nie, ale trochę rozrywki nie zaszkodzi
Netdorian91
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2014, 10:24:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Netdorian91 »

Ja mam dokładnie to samo ... zgadzam się z tym i mam świadomość tego że są to straszne pochłaniacze czasu ale bardzo je lubię i kiedy już przysiądę to gram bez opamiętania i nie mogę się powstrzymać ...
ienid1728
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2014, 22:47:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: ienid1728 »

Ja kocham i to na prawdę te symulatory , są zależnie wciągające i dają możliwość wyżycia się na jezdni ale w świecie wirtualnym, lepeij tak niż na jezdni.
Najkaran84
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2014, 10:03:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: 2 fajne symulatory

Post autor: Najkaran84 »

ienid1728 pisze:Ja kocham i to na prawdę te symulatory , są zależnie wciągające i dają możliwość wyżycia się na jezdni ale w świecie wirtualnym, lepeij tak niż na jezdni.
dla mnie są one świetne i spędzam przy nich dużo czasu
Zablokowany