Problemy z forum- ogolny, prosze o pomoc

Konfiguracja punBB i MyBB.
Steven21
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2014, 03:11:45
Strona na CBA.pl: depresjatest.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Problemy z forum- ogolny, prosze o pomoc

Post autor: Steven21 »

Czesc, od lutego zalozylem bardzo ciekawe forum tematyczne ktore bardzo sie rozwinelo. Serwer uzyczal mi znajomy, niestety okazalo sie ze jest osoba niezrownowazona. Nie wczhodzzmy w szczegoly potrzebuje waszej pomocy.

Wlasnie wrocilem z pracy i mam zajecia na uczelni caly weekend a musze przywrocic forum na cba.pl

Mam dane z FTP :( poczatek marca oraz backup z MyBB
Co teraz? Wrzucac normalnie pliki FTP przez comandera i nic nie kasowac na ftp co jest od poczatku w serwerach cba.pl ?

Kolejna sprawa, nie widze mozliwosci wrzucenia backupu z mojego komputerka mogly ktos pomoc, moze wymienimy sie gg bo ja obiecalem uzytkownikow przywrocic forum dzis wieczor a moze niedziela rano.

Po pierwsze musi to byc na starym adresie www. ktory jest moja wlasnoscia.
Dwa pomoc w wrzucaniu ftp, jak zainstalowac znow MyBB czy sam wrzut plikow na serwer wystarczy i trzy jak wrzucic backup z MyBB tutaj.

Chce poprostu abym mial forum z uzytkownikami i postami na tej samej domenie.
Prosze o pomoc, nie mam duzo czasu i mam wiele zajec na glowie.

Kolega zachowal sie nieladnie i oszukal mnie i uzytkownikow i choc moze dac mi nowy backup i ftp to wiedzial ze jestem w pracy i nie zrobilem sobie nowego backup i ftp bo mialem robic w ten dzien. Chce wymusic kase i teraz jestem w ciezkiej sytuacjii a forum juz wchodzilo na wysokie miejsca na google pod mocnymi haslami. to bardzo wazny portal bo dla ludzi z depresja i oni bardzo chca abym go otworzyl a nie chce ich zawiesc.

Prosze o pomoc, podam gg. Bede wieczorem jak wroce z zajec. Podaje na szybko maila jak bede na uczelni michael189@onet.pl, podam rowniez gg.
Za mala pomoc moge sie odwdzieczyc jakims skromnym 5-10 zl doladowankiem do danej sieci jesli ktos bedzie chcial. Potrzebuje kogos w temacie na reszcie sie dobrze znam. Milej nocki musze leciec! Pomozcie
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x600
Kontakt:

Re: Problemy z forum- ogolny, prosze o pomoc

Post autor: DeaDriam »

na starym adresie ,ktroy jest Twoja wlasnosc? czy to oznacza ze bedzie pod innym adresem na cba..piszesz tak chaotycznie ze trudno Cie wyczuc..Jak przeniesc forum jest na wiki Mybb

Dlaczego nie mozesz wgrac backupu bazy?Jak za duza to napisz do Admina i Ci wgra.
Tylko utworz baze jak jej nie masz

Nie uzywaj Totala tylko filezilla port 21
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Awatar użytkownika
piwo
Posty: 673
Rejestracja: 13 lip 2010, 16:13:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problemy z forum- ogolny, prosze o pomoc

Post autor: piwo »

@Steven21

zrobione :]
{$signature}
ODPOWIEDZ