Problem

Konfiguracja punBB i MyBB.
wirek
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2010, 01:46:00
Strona na CBA.pl: for-all.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1440x900

Problem

Post autor: wirek »

Witam mam taki problem zrobiłem forum for-all.cba.pl wszystko jest ok scryp zainstalowałem ze stronki nie wim czy dobrzez zrobiłem :P wybrałem mybb ,i mam problem jak mam dodac SB i zmnić logo bo nie wiem gdzie mam wżucic te pliki z sb ,to znaczy nie wim co dokładnie trzeba zrobic z góry dziekuje i przepraszam za problem moje gg. wraźe co to 6771352
LaY
Posty: 1120
Rejestracja: 28 sty 2009, 15:20:07
Lokalizacja: Silesia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini mobile 240x322
Kontakt:

Re: Problem

Post autor: LaY »

A po polsku?
Niě nerwuj hanysa
wirek
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2010, 01:46:00
Strona na CBA.pl: for-all.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1440x900

Re: Problem

Post autor: wirek »

tak jest po polsku ale nie moge znalesc takiej opcji zeby dodac ten Sb
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1440x900

Re: Problem

Post autor: Webdesigner »

wirek Twoją wypowiedź należy przeczytać kilkukrotnie, by cokolwiek zrozumieć. Dlaczego? Bo nie używasz przecinków, kropek, polskich znaków itp.
http://lmgtfy.com/?q=mybb+shoutbox
Obrazek
wirek
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2010, 01:46:00
Strona na CBA.pl: for-all.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1440x900

Re: Problem

Post autor: wirek »

i tak nie czaje ,sora ze zawracam dupe ,ale forum jest od tego zeby pomagac a nie zeby przekierowac na google ,bo szukałem na google ale w dalszym ciągu nie wim co mam zrobic ze sciągnietymi plikami gdzie mam je wzucic itp ale sora jak to dla ciebie za duzo zeby wyjasnic
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1440x900

Re: Problem

Post autor: Webdesigner »

wirek Forum nie jest od tego, by powtarzać tematy, na które są setki odpowiedzi w Google, np. "Wyniki 1 - 100 spośród około 39,300 dla zapytania mybb installing mods. (Znaleziono w 0.50 sek.)". Już pierwszy wynik przekierowuje do http://tech.islesv.net/2008/04/installi ... -mods.html
I co? Nie prościej i szybciej użyć Google? Wystarczy chcieć.
Obrazek
wirek
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2010, 01:46:00
Strona na CBA.pl: for-all.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1440x900

Re: Problem

Post autor: wirek »

jest po angielsku a niestety nie znam ...wiec mi to nie pomaga
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1440x900

Re: Problem

Post autor: Webdesigner »

To install a MyBB mod, you must extract the package and upload it to your inc/plugins directory.

Then go to your Admin CP > Board Settings > Plugin Manager and activate the appropriate plugin.
Aby zainstalować modyfikację mybb, musisz rozpakować archiwum i wgrać je do inc/plugins.

Potem wejdź do panelu administracyjnego > Ustawienia forum > Pluginy i aktywuj modyfikację. //W tłumaczeniu forum mogą być inne nazwy menu
Obrazek
wirek
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2010, 01:46:00
Strona na CBA.pl: for-all.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1440x900

Re: Problem

Post autor: wirek »

Webdesigner pisze:
To install a MyBB mod, you must extract the package and upload it to your inc/plugins directory.

Then go to your Admin CP > Board Settings > Plugin Manager and activate the appropriate plugin.
Aby zainstalować modyfikację mybb, musisz rozpakować archiwum i wgrać je do inc/plugins.

Potem wejdź do panelu administracyjnego > Ustawienia forum > Pluginy i aktywuj modyfikację. //W tłumaczeniu forum mogą być inne nazwy menu


ta tylko ja nie wgrywałem mybb ,tylko zainstlowalem ze strony cba.pl i jak wchodze w konto ftp i wzucam te pliki to mi blad leci na forum wiec sora ale naprawde,nie pomagasz
...jak masz walic smuty to sie nie odzywaj poczekam az ktoś kto ma checi mi wytlumaczy co i jak ,jak ci sie nie chiało odpowiadac to po co spamowałes ...
eider
Posty: 1276
Rejestracja: 12 cze 2009, 08:09:47
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Safari Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Problem

Post autor: eider »

Jaki błąd Ci leci na forum. Przecież po wrzuceiu plików nigdzie nie są includowane, a więc nie są wogóle używane.
PS. Ciesz się, bo zaraz to nikt Ci nie pomoże....
Zablokowany