Problem przy instalacji stylu, strona nie dostępna

Konfiguracja punBB i MyBB.
lagoon
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 00:33:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1696x954

Problem przy instalacji stylu, strona nie dostępna

Post autor: lagoon »

Witam,

po zainstalowaniu MyBB próbowałam wgrać nowy styl. Głupio założyłam, że robi się to tak samo jako w phpBB... i to był błąd. :oops:

Filezilla "filed to transfer" kilkadziesiąt plików dając powód: "ERROR: Failed to retrieve directory listing".

Niestety na tym problem się nie kończy, bo nie mogę się dostać na stronę, ani usunąć tego co już zostało zainstalowane w jakikolwiek sposób.

Czy jest możliwość to naprawić z państwa strony/usunąć ten styl w całości? Ewentualnie usunąć wszystko, bym mogła zainstalować myBB jeszcze raz pod tym samym adresem?

Jakieś wskazówki dlaczego dokładnie tak się stało? Rozumiem już, że plik .xml muszę importować osobno, ale problem zdaje się dotyczyć wielu innych, których Filezilla nie transferowała.


To samo stało się z innym moim kontem, tylko tam już wydawało mi się, że postępuję dobrze...

Po rozpakowaniu (innego) stylu miałam tak:

Folder z nazwą stylu (1) > folder "images" oraz .xml > folder z nazwą stylu (2) > foldery z colors, icons, smiles etc

Transferowałam folder z nazwą stylu (2), co wydawało mi się zgadzać z tym jak wgrany był default theme, a rezultat był taki sam..


Nie chcę tworzyć kolejnych emaili i wymyślać nowych nazw forum xd Ktoś coś? <3

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Problem przy instalacji stylu, strona nie dostępna

Post autor: endriu888 »

witam

nie napisała Pani o jakie forum chodzi...problemy techniczne proszę zgłaszać na obsluga(malpa)cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ