Po aktualizacji problem z grupmami i reutacją

Konfiguracja punBB i MyBB.
Awatar użytkownika
Hybryda
Posty: 58
Rejestracja: 14 sty 2012, 13:27:20
Strona na CBA.pl: http://kordialne.cba.pl/
Płeć: Kobieta
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Re: Po aktualizacji problem z grupmami i reutacją

Post autor: Hybryda »

Witam serdecznie Team forum cba!

Zarejestrowałam się tutaj pisząc otwarcie tylko i włącznie z racji na zachowanie n/w Użytkownika.
Dziękuję Administratorowi jak i Moderatorowi za godną postawę i zasługującą na pochwałę.
Administratorka forum Cafe Women poinformowała mnie o niestosownym zachowaniu Usera co bardzo mnie zbulwersowało.
Cieszę się, że sprawa została w ten sposób rozwiązana gdyż naprawdę Amiga nie zasługuje na takie potraktowanie.
Co prawda też długo Jej nie znam lecz z pewnością potwierdzam że nie jest "pijawką" ani tym bardziej aby w czymkolwiek kłamała. Moim skromnym zdaniem(jeśli mogę, jak nie to zwyczajnie proszę o usunięcie mego posta)to takich Użytkowników
powinno banować się od ręki bezpowrotnie co zjawiają się i szukają tylko zadymy i wszelkich prowokacji. Zwykły troll.
Forum(jak wspomniał także Administrator) jest do pomocy i nie każdy początkujący jest w stanie z takowej pomocy skorzystać jak rzeczywiście ma styczność pierwszy raz z taką wersją forum.
Jestem webmasterem ale także mimo wielkich chęci mam problem aby pomóc Amidze, stąd jej gorące prośby żeby Ją
pokierować i nie jest to jak określił Svang "jeden z drugiem giercuje na necie", Ona rzeczywiście potrzebuje pomocy co swoim postem poświadczam.

Życzę miłego dnia.

Ps. Z pewnością obecnie jeszcze tutaj zawitam gdyż wraz z PIWO pomagamy bezinteresownie dla Amigi i co będzie
Nas przerastało to zwrócimy się o pomoc.
Amiga jest załamana (że tak to określę) tym co tutaj zaszło. Uważam, że takie incydenty nie powinny mieć miejsca i
chyba każdy ze mną się zgodzi i tylko ze względu na szacunek Teamu tegoż forum nie zjadę n/w Usera na tyle na ile tak naprawdę zasłużył. Powstrzymam się.

svang pisze:Dobrze powiedziane @Matpol
Admini stron???? to jest tragikomiczne to są pijawki jak na torrentach!
rozwijające sie strony,a admin nie zna podstaw i utrzymuje je cudzym kosztem
Potem przenosi na płatny hosting i udaje co nie potrafi i jeszcze odsprzeda,załosne i nic więcej.
Wy tu sie pocicie a jeden z drugim giercuje na necie i czeka az za niego wszystko rozwiąża.
"Jak kogoś wytykasz palcem, to pozostałe palce pokazują ciebie"
Hogan(hybryda)
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Po aktualizacji problem z grupmami i reutacją

Post autor: DeaDriam »

Hybryda pisze: ze względu na szacunek Teamu tegoż forum nie zjadę n/w Usera na tyle na ile tak naprawdę zasłużył. Powstrzymam się.

Dostałbyś takiego samego bana(14 dni) jak i @svang -albo pełnego Twoje słowa świadczą,że kultura u Ciebie nie teges i gdyby to nie było forum,cba.pl zapewne użyłbyś bardziej dosadnych słów niż sam @svang,(bo on raczej nie wyzywa tam nikogo lecz coś tam po swojemu markuje i dostał kare za całkiem coś innego...)To mówi o Tobie,chyba... nie czytasz tego co piszesz...i przegiąłeś maxymalnie
Hybryda pisze: Dziękuję Administratorowi jak i Moderatorowi za godną postawę i zasługującą na pochwałę.

za to Ty swoimi słowami obrażającymi@svanga prowokujesz do dalszej kłotni!

Skoro już mowa o zjechaniu to na cba.pl wszelkie spory załatwia sie na PW.
Nie bronię nikogo,lecz to co piszesz zawiera słowa obrażające tego użytkownika , a tego nie powinno być w Twoim oświadczeniu...więc wszystko jasne.



Hybryda pisze: Z pewnością obecnie jeszcze tutaj zawitam gdyż wraz z PIWO pomagamy bezinteresownie dla Amigi i co będzie Nas przerastało to zwrócimy się o pomoc.


po to jest to forum i nikt tu nie potrzebuje adwokatów,aby go tłumaczyli co umie a co nie umie
Odpuść sobie i nie prowokuj do dalszej kłotni.Administrator @Fuma doskonale sobie radzi i ocenia sprawiedliwie.Ty swoimi słowami tylko jak wspomniałem wyżej prowokujesz do niepotrzebnego dalszego konfliktu.Dziękujesz Administracji..a sam...

wnioskuje o zamknięcie tematu
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Awatar użytkownika
Hybryda
Posty: 58
Rejestracja: 14 sty 2012, 13:27:20
Strona na CBA.pl: http://kordialne.cba.pl/
Płeć: Kobieta
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Re: Po aktualizacji problem z grupmami i reutacją

Post autor: Hybryda »

Czyżbym jednak się pomyliła? Kobietą jestem chciałam zauważyć.
Ok, zrozumiałam aluzję i już ulatniam się.
"Jak kogoś wytykasz palcem, to pozostałe palce pokazują ciebie"
Hogan(hybryda)
ODPOWIEDZ