Zmiana serwisu a URL

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
Comence
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2014, 13:04:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows
Kontakt:

Zmiana serwisu a URL

Post autor: Comence »

Zmieniam całkowicie serwis. jako że była to duża witryna pozostanie bardzo dużo adresów jako 404. I teraz pytanie czy zostawić je jako 404 czy lepiej zrobić z nich 301? a jesli 301 to na strone główną czy na nową podstrone o podobnej treści?
Awatar użytkownika
Giraffex
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2014, 13:44:12
Lokalizacja: Gubin
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1680x1050
Kontakt:

Re: Zmiana serwisu a URL

Post autor: Giraffex »

Jeżeli to możliwe to zawsze wykonuje się 301 i jeżeli to możliwe to na podstronę o tej samej lub podobnej treści.
rankit
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2014, 17:15:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: Zmiana serwisu a URL

Post autor: rankit »

j.w 301 na stronę główną i podstrony.
ksocial
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2014, 10:13:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Zmiana serwisu a URL

Post autor: ksocial »

Przekierowanie 301 od razu zrób, inaczje moze byc uznany duplicat content i posypią się kary
szot
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2015, 19:09:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Zmiana serwisu a URL

Post autor: szot »

Cześć,
Chłopaki mam pytanie. Posiadam domenę http://plumeria.sklep.pl/ postawioną na platformie Redcard. Jeśli chciałbym przenieść dane do platformy Cba odbije to się na jakości mojej strony? Zależy mi na tym aby te produkty które są wysoko nie spadły niżej. Czy takie przenosiny mogą wpłynąć negatywnie na stronę?
Celeban
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36:07
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Zmiana serwisu a URL

Post autor: Celeban »

lepiej 301 na główną ;)
Pożyczki http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl są właściwie dostępne w ofercie kredytowej każdej firmy. Trzeba przyznać, że kredyty na wakacje czy na skompletowanie wyprawki dla dziecka cieszą się naprawdę sporą popularnością.
hub
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2015, 15:52:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Zmiana serwisu a URL

Post autor: hub »

szot pisze:Cześć,
Chłopaki mam pytanie. Posiadam domenę http://plumeria.sklep.pl/ postawioną na platformie Redcard. Jeśli chciałbym przenieść dane do platformy Cba odbije to się na jakości mojej strony? Zależy mi na tym aby te produkty które są wysoko nie spadły niżej. Czy takie przenosiny mogą wpłynąć negatywnie na stronę?
Takie przenosiny, jeżeli nie zostaną zachowane pewnie reguły mogą skończyć się tragedią. Przenosiłem i łączyłem już kilka serwisów (stanowiłem wsparcie od strony SEO) i dobrze przeprowadzone przeniesienie serwisu skończy się utrzymaniem pozycji i ruchu.

Jeżeli tylko przenosisz serwis - cała struktura i treści pozostają bez zmian a zmienia Ci się nazwa domeny to musisz zrobić przekierowania 301 1:1 (czyli z każdego starego URLa na każdy nowy bezpośrednio).
Jeżeli zmienia Ci się struktura to postaraj się wykonać przekierowania, do najlepiej pasujących nowych podstron.

Jeżeli nie zmienisz nic w nowej strukturze strony to pozycje na nowej domenie wskoczą na miejsce starej domeny.
WebWise.pl - eMarketing
Dwaynejon
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2015, 12:36:40
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Zmiana serwisu a URL

Post autor: Dwaynejon »

Thanks for your suggestion. I really appreciate that you took all this time to try and help us. Keep up the good work. Keep on taking action.

70-411 dumps
ODPOWIEDZ