Unikalne obrazki na stronie www

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
mborki
Posty: 100
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Unikalne obrazki na stronie www

Post autor: mborki »

Witajcie. Czy dla google ma znaczenie to jakie obrazki wstawia się na stronę www? Czy warto jest wstawiać unikalne obrazki?
parkowiec
Posty: 110
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Unikalne obrazki na stronie www

Post autor: parkowiec »

Według Google'a unikalne obrazki mają wartość SEO, gdy chcesz rankować w Google Images. Nie zawsze się z nimi zgadzam, ale w tym przypadku potwierdza się to z moimi przekonaniami. Na zaplecza też wolę wstawiać darmowe ze stocka niż generowane przez Midjourney, jak to jest teraz często wykorzystywane.

Kwestie pozycjonowania strony www, proponuję omówić z nimi https://pozycjonowania.pl/pozycjonowani ... andrychow/ Firma zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych i powinni doradzić, co przyniesie tutaj najlepsze rezultaty :)
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Unikalne obrazki na stronie www

Post autor: adam445 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę www.generalinformatics.pl , na której znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych, a także ich pozycjonowaniu.
ODPOWIEDZ