Szybko wysoka pozycja w wyszukiwarkach?

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
Awatar użytkownika
Slusarz
Posty: 321
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:00:46
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Szybko wysoka pozycja w wyszukiwarkach?

Post autor: Slusarz »

Co się stanie jeśli wyłączę indeksowanie strony po przez meta tagi, umieszczę linki w katalogach oraz na innych stronach i włączę indeksowanie strony?

Trochę bardziej wyjaśnię o co chodzi... Chcę szybko zaistnieć na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach, ale prace wciąż trwają nad stronę, więc nie chce jej jeszcze pokazywać publicznie i odstraszać potencjalnych użytkowników...

Więc stwierdziłem, że zablokuję indeksowanie strony, a następnie utworzę linki do niej i gdy zakończę prace przygotowawcze, to włączę indeksowanie strony. W taki sposób od startu strony będę miał dużo linków, ale czy to sie przeniesie na pozycję w wyszukiwarkach? Czy będą tego jakieś nie miłe konsekwencje (np. mogę zostać wrzucony na jakieś czarne listy wyszukiwarek za zbyt wysoką pozycję)?
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

może zamiast wyłączać indeksowanie całej strony, wyłącz indeksowanie poszczególnych podstron za pomocą robots.txt http://www.pozycjonowanie.info/robots.html
rozmak
Posty: 38
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:52:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Szybko wysoka pozycja w wyszukiwarkach?

Post autor: rozmak »

Szybkie pozycjonowanie nie istnieje, to proces, który daje efekty dopiero po pewnym czasie. Co możesz zrobić, aby poprawić swoją pozycję w wyszukiwarce, zobacz tutaj Zebrano tam kilka praktycznych porad.
ODPOWIEDZ