Struktura strony internetowej

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
mborki
Posty: 100
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Struktura strony internetowej

Post autor: mborki »

Zastanawiam sie nad strukturą strony internetowej międzynarodowej.

Stawiać i pozycjonować na jednej domenie czy na różnych?
parkowiec
Posty: 110
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Struktura strony internetowej

Post autor: parkowiec »

Popatrz na dużych graczy na rynku. Amazon ma jedną domenę na wiele krajów. Ebay ma domeny na każdy inny kraj. Pozycjonowanie wielu domen jest mega kosztowne. Pozycjonowanie jednej domeny głównej z podkatlogami językowymi będzie wtedy bardziej opłacalne. Nie ma jednego dobrego rozwiązania, bo każde ma swoje zalety i wady. Ja bym się decydował ma jedną domenę główną plus wersję językowe.

Dobrze będzie również zadbać o odpowiednie przetłumaczenie treści marketingowych na stronę www:

https://atet.pl

Polecam kontakt z ATET, mogą wykonać takie tłumaczenia marketingowe.
krystian515
Posty: 17
Rejestracja: 01 cze 2023, 19:33:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Struktura strony internetowej

Post autor: krystian515 »

Ze swojej strony mogę Wam polecić porady, z których sam skorzystałem i bardzo mi to pomogło. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem pozycjonowania stron internetowych, to mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://epoznan.pl/news-news-117564-jak ... nie_strony , na której znajdziecie bardzo interesujacy artykuł w tym temacie.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1870
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Struktura strony internetowej

Post autor: endriu888 »

zamykam.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany