skąd te wejścia?

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
Awatar użytkownika
Misotisa
Posty: 42
Rejestracja: 08 cze 2008, 00:08:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

skąd te wejścia?

Post autor: Misotisa »

Na początku czerwca założyłam na cba stronę rogerguerreiro.c0.pl , 8 czerwca zaczęłam ją dodawać do katalogów, wymieniać się linkami i buttonami, tyle też czasu mam w ogóle do czynienia z pozycjonowaniem i wiem o tym zaledwie tyci tyci. 6 dni temu pozycjonowanie zaczęłam od nowa, dla tej samej strony, jednak pod płatną domeną rogerguerreiro.net
I także od kilku dni dopiero w statystykach zaczęły się pojawiać wejścia na moją stronę z google, co prawda niewiele, bo 35 takich wejść w ciągu paru dni, ale wcześniej nie było ani jednego takiego przypadku. Tylko dziwi mnie skąd? Jakim cudem oni do mojej strony docierają? Wpisałam w google frazy po których ludzie lądują u mnie (roger guerreiro; roger guerreiro tapety; roger guerreiro na targówku; itp, itd.) i rzecz jasna moja strona nie jest w kilku pierwszych wynikach, na upartego przeglądnęłam kolejne strony wyników i nie jest nawet w pierwszych 100 czy 150. Odpowiedź może się okazać banalnie prosta, aż zarumienię się, że na to nie wpadłam, ale trudno, chciałabym wiedzieć. Ma ktoś pomysł?
Ostatnio zmieniony 08 lip 2008, 14:59:13 przez Misotisa, łącznie zmieniany 3 razy.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

możliwe że tamte osoby mają już wersję z nową bazą google (google odświeża bazy stopniowo)

może za kilka dni będziesz całkiem wysoko
Awatar użytkownika
Misotisa
Posty: 42
Rejestracja: 08 cze 2008, 00:08:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Misotisa »

---------- 14:22 08.07.2008 ----------

To by było chyba dosyć dziwne. Bo rogerguerreiro.c0.pl zanim kupiłam domenę było około 110 w wynikach google, od paru dni systematycznie leci na łeb w wynikach, bo pozycjonuję tylko rogerguerreiro.net, ale dopiero wczoraj google w ogóle ją zaindeksowało, wcześniej jak wpisywałam site:rogerguerreiro.net - nic. I moja strona na razie jest dopiero w około 25 katalogach, przecież to strasznie mało.

---------- 18:32 ----------
juice pisze:możliwe że tamte osoby mają już wersję z nową bazą google (google odświeża bazy stopniowo)

może za kilka dni będziesz całkiem wysoko
juice :) miałeś rację, sprawdziłam przed chwilą i jestem 7 w wynikach dla frazy roger guerreiro :)
ODPOWIEDZ