pozycionowanie za sms-a

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
ToperLuk
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2014, 20:59:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: ToperLuk »

pozycjonowanie za sms to smiech...

dac to do dobrej firmy SEO, moze wyjdzie troche wiecej ale mozesz wtedy wyegzekwowac za co wzieli kase i co zrobili :)

płacisz wymagasz..chcesz raport ich pracy dostajesz..jak nie zadasz kasy z powrotem :)
Paczek24
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:17:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: Paczek24 »

A czy kazdy kto zechce miec taką usługe płaci tyle samo czy nowi inaczej.Jestem zainteresowany czymś takim.
Luckitrans
Posty: 7
Rejestracja: 22 cze 2013, 12:10:06
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows
Kontakt:

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: Luckitrans »

było pozycjonowanie z allegro to teraz w modzie jest pozycjonowanie za sma-a, czy ktoś w to wierzy? Zobaczcie https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ ile trzeba zrobić by dobrze pozycjonować!
Ostatnio zmieniony 27 lip 2015, 17:37:55 przez Luckitrans, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arthi
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2015, 04:32:49
Lokalizacja: Żywiec
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: Arthi »

Owszem, może być, ale moim zdaniem marne.
zippera
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:37:40
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: zippera »

Osoby, które myślą że ktoś profesjonalnie wypozycjonuje im za SMSa jkąkolwiek frazę nie znają się na temacie albo są naiwni.

Ta metoda jest nieopłacalna do rozliczeń bo około 42% kwoty trafia do własciciela, resztę zabiera operator.
Z resztą jak pozycjonowanie może kosztować 2, 5 czy 9 zl... nie mieści mi się to w głowie.
Dungeon
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2015, 20:12:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: Dungeon »

Dokładnie, nie wyobrażam sobie żeby firma oferująca profesjonalne pozycjonowanie Katowice dajmy na to bawiła się w takie rzeczy. Prozycjonowanie to nie zabawa i tzreba sie na tym znać... Lepiej zatrudnić kogoś z doświadczeniem....
bofraay
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2015, 17:46:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: bofraay »

Bez dwóch zdań, że z doświadczeniem. Jak ja byłem w Warszawie na praktyce studenckiej w agencji reklamowej to firma nie miała nikogo niedoświadczonego. Kryteria przyjęcia na profesjonalistę pozycjonera była głównie taka - nie liczyło się wykształcenie, liczyło się doświadczenie na podobnym stanowisku.
mammson
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2015, 08:40:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: mammson »

Sorry, ale z budżetem smsowym to moim skromnym zdaniem świata się nie podbije, choć kto wie... w każdym razie są różnorakie katalogi, gdzie za dodanie płaci się smsem, ale to pojedyncze linkowanie, a opłata za całość działań pozycjonerskich smsami nie jest mi znana jak dotąd.
McYen1259
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2014, 12:14:23
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: McYen1259 »

To jest nisza..W moim odczuciu ona jest podejrzana - pomyśleć na trzeźwo możemy kto będzie w taki sposób pozycjonował swoją stronę ? Na pewno nikt, nie wygląda mi to na trafny wybór. Na samym końcu pobiorą kasę z konta i nie będą w stanie wypozycjonować strony.
szulim21
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2014, 13:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900
Kontakt:

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: szulim21 »

Cześć

Kto mógłby wypozycjonować moją stronę: http://www.szkolasmaku.pl? Czy ktoś podejmie się tego zadania? Albo może napiszecie jakieś sugestie co mam robić aby strona pięła się w wynikach do góry...?
ilse80
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2014, 10:46:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: ilse80 »

Ojjj duuużo czynników się na to składa. Musisz zoorganizować kampanię Google Adwords..Odnaleźć słowa kluczowe, zastosować skuteczny e-marketing sieciowy. Jeśli nie masz w tej dziedzinie doświadczenia a wyniki chciałbyś mieć wysokie w szybkim czasie - zleć to doświadczonym pozycjonerom.
suntrack
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2015, 14:10:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: suntrack »

Nie bawcie sie tego typu rzeczy ;) Dobre pozycjonowanie musi kosztować.
KajtAd
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2015, 22:14:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: KajtAd »

Na serio jest takie coś jak pozycjonowanie za sms? :D Uczciwie powiem, że pierwszy raz o tym słyszę i tylko śmiać mi się chce :D
pozycjonusz
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2015, 13:43:03
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows
Kontakt:

Re: pozycionowanie za sms-a

Post autor: pozycjonusz »

KajtAd pisze:Na serio jest takie coś jak pozycjonowanie za sms? :D Uczciwie powiem, że pierwszy raz o tym słyszę i tylko śmiać mi się chce :D
Nie słyszałem nigdy o czymś takim jak pozycjonowanie za sms. Jedyny kontakt w kwestii sms i pozycjonowanie to wykupywanie wpisów w katalogach. Nasza firma oferuje właśnie między innymi katalogowanie, w skład którego wchodzą katalogi wymagające zapłaty za wpis w formie wysłanego sms-a za odpowiednią opłatą.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem oraz być może ofertą katalogowania zapraszam do odwiedzenia naszej strony https://www.pozycjonusz.pl/katalogowanie-stron.html, a w kwestii jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, nawet tutaj na forum na przykład w prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam
Bozus82
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:25:15
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

pozycionowanie za sms-a

Post autor: Bozus82 »

pozycjonowanie za sms?? dołączę do grona osób które się pierwszy raz z tym spotkali. Ja wolę zapłacić za usługę z gwarancją wykonania. Najbardziej mi odpowiadają firmy które oferują płatność za wykonaną usługę, tzn. Płaci im się za miejsce w wyszukiwarce i tylko wtedy gdy strona na prawdę zajmuje te miejsce które obiecali.
Zablokowany