Linkowanie a spam

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
krisek7
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:36:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Linkowanie a spam

Post autor: krisek7 »

Czesc, może powiecie to co moja żona żebym nie byl świętszy od papieża ale ja jednak powiem co mam do powiedzenia. Wlasciwie to zapytam o pewna sprawę związaną z pozycjonownaiem. Wiem ze musze wybrać słowa kluczowe i umieścic je w tekście i ze moja strona powinna sie w miarę szybko ładować i miec wersję mobilna. Ale cały czas mam mieszane uczucia co do linkowania. Wiem ze jest tak samo potrzebne w pozycjonowaniu ale dla mnie to jest zwykły spam. Z jednej strony boje sie ze pozbawiam sie szansy na większą ilosc wejść na strone bo konkurencja przecież nie ma takich skrupołów ale z drugiej no jakoś mi to nie leży. Wypowiedzcie sie proszę czy mam rację. Albo zrezygnuje z tego raz na zawsze albo uspokoje sumienie.
SupremumSEO
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2015, 12:46:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Linkowanie a spam

Post autor: SupremumSEO »

To zależy, jaki sposób linkowania wybierzesz. Oczywiście, linkowanie może być spamerskie, ale wcale nie musi. Profesjonaliści wybierają tylko linki wysokiej jakości, zresztą tylko takie są akceptowane przez Google i mogą przyczynić się do wzrostu pozycji strony w wyszukiwarce. Trzeba znaleźć strony merytoryczne, powiązane z tematyką naszej strony i tam starać się umieszczać odnośniki do niej. Należy również zadbać o formę linków, która powinna być jak najbardziej naturalna. Pamiętaj też, że istnieją dwa rodzaje linkowania: zewnętrzne i wewnętrzne. Z Twojego posta wynika, że masz na myśli to pierwsze, a tymczasem równie ważne jest nawigowanie użytkowników po własnej witrynie.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Linkowanie a spam

Post autor: endriu888 »

Witam!

Do linkowania zalecane są linki wysokiej jakości ponieważ słabymi linkami możemy wszystko popsuć:

ja sam korzystałem z takich i dobrze działają:

http://skrypty.startnauam.pl/seo/
http://jarmi.net/ 30katalogów
http://www.multikody.info 41katalogów 20zł
http://seo-elf24.net/multi/
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
warod
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2015, 11:49:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Linkowanie a spam

Post autor: warod »

o ile ma sie rozbudowaną stronę, bo takie linkowanie z zakładki A do zakładki B i z powrotem jest bez sensu; ja sie spamem brzydze ale nie uważam żeby linkowanie sie do niego zaliczało; wiadomo ze sa farmy linków ktore sie tylko po to stwarza zeby tam linki upychac ale chyba nie o tym rozmawiamy
gretek
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2016, 09:08:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Linkowanie a spam

Post autor: gretek »

Najlepiej sie dogadać z jakimiś blogerami żeby pozwolili u siebie taki link zamieścic albo próbować komentowac artykuły tematyczne i zapraszac przy okazji do siebie
SupremumSEO
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2015, 12:46:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Linkowanie a spam

Post autor: SupremumSEO »

W temacie współpracy z blogerami dobrym pomysłem są też wpisy gościnne. Nie zawsze jest to łatwe, ale warto się o takie postarać. Podstawą jest tutaj na tyle wartościowa treść, że ktoś będzie chciał umieścić ją na swojej stronie. Nie dość, że taki artykuł może być bardzo dobrym zapleczem dla pozycjonowania, to świetnie wpłynie na Twój wizerunek jako autorytetu w branży.
krisek7
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:36:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Linkowanie a spam

Post autor: krisek7 »

Jednym słowem między linkowaniem a spamowaniem moze byc albo przepasć albo bardzo cienka granica i wszystko zależy odemnie. A to oznacza ze może jeszcze nie bede rezygnował.
waldekb
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2017, 09:49:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900
Kontakt:

Linkowanie a spam

Post autor: waldekb »

Niektórzy używają marketingu szeptanego w celu zdobywania linków, co przekłada się na pozycjonowanie strony w internecie. Są strony typu brandle i możesz zdobyć za małą kwotę dobre linki do swojej strony.
Awatar użytkownika
designcart
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 2017, 16:03:47
Lokalizacja: Gubin
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Linkowanie a spam

Post autor: designcart »

A więc tak dywersyfikacja linków: część z katalogów, część z blogów i skąd się da byle by domeny były dobrej jakości TR DR, dobrze jest sprawdzać. Daje to jakiś obraz bardziej lub mniej zbliżony do oceny guglaków. Domeny linkujące do pozycjonowanych stron powinny być tematyczne - z stron o podobnej tematyce.
https://www.designcart.pl sklepy internetowe
ODPOWIEDZ