Kto mi zrobi forum?

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
akwarystyka123
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2015, 14:17:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Kto mi zrobi forum?

Post autor: akwarystyka123 »

Witam
Mam problem ze zrobieniem własnego forum do csa. Dlatego szukam osoby któa by mi zrobiiła forum do csa phbb2 w stylu planetArt_cs1 tak jak na tej stronie http://odlotowo.[regulamin forum: punkt 2.13]. Musi być ono na hostingu cba.pl i nazwa to cs-spongebob byłbym wdzięczny gdyby ktoś i jeszcze zrobił logo
Campa
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2015, 19:14:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Safari Windows
Kontakt:

Re: Kto mi zrobi forum?

Post autor: Campa »

czy to jeszcze aktualne?
Celeban
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2015, 16:36:07
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Kto mi zrobi forum?

Post autor: Celeban »

witam,
chętnie zrobię jeśli aktualne ;)
pozdrawiam i czekam na kontakt
Pożyczki http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl są właściwie dostępne w ofercie kredytowej każdej firmy. Trzeba przyznać, że kredyty na wakacje czy na skompletowanie wyprawki dla dziecka cieszą się naprawdę sporą popularnością.
dorota88
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2015, 13:25:42
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Kto mi zrobi forum?

Post autor: dorota88 »

Jest to jeszcze aktualne ? Potrzebujesz tego ? Bo ja się tym bardzo chętnie zajmę bo kilka takich rzeczy już u siebie realizował. Z całkiem dobrym skutkiem ;) rozkręcałam przede wszystkim fora dla kobiet. Odnośnie ciąży i tego typu rzeczy. Napisałam wiadomość na privie.
Niewdzięczna
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:59:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Kto mi zrobi forum?

Post autor: Niewdzięczna »

YYY a po co robić forum ? Skoro je można nawet znaleźć darmowe gdzieś na wyszukiwarkach google. Nie rozumiem takiego czegoś :) wystarczy dobrze poszukać na polskim lub na zagranicznych stronach i tam się coś na pewno trafi darmowego. Tu przecież jest dobry sens.
polendos
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:52:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1280x800

Re: Kto mi zrobi forum?

Post autor: polendos »

Jak się uprzesz to nawet możesz zlecić zrobienie forum jakiejś firmie pytanie jest tylko po co bo prawdę mówiąc takie najprostsze forum można utworzyć w kilka jeśli nie kilkanaście minut wystarczy tylko dobrze przeszukać google.Tak mi sie przynajmnej wydaje.
milosz999
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2015, 11:14:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Kto mi zrobi forum?

Post autor: milosz999 »

:crazy:
maniak122
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2015, 10:24:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: Kto mi zrobi forum?

Post autor: maniak122 »

Ja też mogę zrobić:)
kazimierapro
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:20:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 2560x1440

Kto mi zrobi forum?

Post autor: kazimierapro »

Śmiało możesz skontaktować się z ekipą Coolbrand, jakiś czas temu skutecznie wypozycjonowali stronę mojemu znajomemu oraz zrobili sprawnie działające forum dla ich firmy. Co prawda za efekty dobrej roboty trzeba zapłacić trochę, ale z drugiej strony to moim zdaniem inwestycja, która prędzej czy później na pewno się zwróci z nawiązką, dlatego nie ma co oszczędzać parę złotych mniej na tańszej firmie, która może jedynie wierzchołek zrobić tego co topowe firmy.
ODPOWIEDZ