kompletny brak indeksacji podstron forum phpbb3 od 2 lat!

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
Domnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2014, 16:39:29
Strona na CBA.pl: domnik
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

kompletny brak indeksacji podstron forum phpbb3 od 2 lat!

Post autor: Domnik »

Dzień dobry,

od 2 lat nie mogę zaindeksować podstron mojego forum http://www.forum-ogrodnicze.oleander.pl

Próbowałem już różnych metod, modułów itd, ale ciągle nic.

Forum ma własne oddzielne IP i zaindeksowany adres główny, poza tym nie ideksują się podstrony (jest ich wiele tysięcy), pomimo, że mają one backlinki.

Proszę o pomoc w indeksacji. Moja prośbę można ewentualne traktować jako zlecenie. Wszystko kwestia ceny.

Proszę o odpowiedź w tym wątku a w sprawie ewentualnej oferty - na PV

Pozdrawiam!

Dominik
Domnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2014, 16:39:29
Strona na CBA.pl: domnik
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Re: kompletny brak indeksacji podstron forum phpbb3 od 2 lat!

Post autor: Domnik »

Dziękuję za odpowiedź robocie, ale nie takiej się spodziewałem :)

Problem nie jest rozwiązany, ale najprawdopodobniej jest jakiś błąd podczas instalacji modułów. Nie wiem jednak jaki. Proszę o pomoc.

Tutaj rozwinąłem kwestię:

http://www.phpbb.pl/forum/viewtopic.php ... 238#p70238

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki.
Comence
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2014, 13:04:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: kompletny brak indeksacji podstron forum phpbb3 od 2 lat!

Post autor: Comence »

podepnij swoją stronę pod gwt oraz dodaj plik sitemap.xml przypnij go pod gwt i zadbaj o jakas indeksacje podstron. Nieiwem jak wygląda rozkład plików w phpbb ale może za dużo rzeczy zablokowałes w robots.txt
Domnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2014, 16:39:29
Strona na CBA.pl: domnik
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Re: kompletny brak indeksacji podstron forum phpbb3 od 2 lat!

Post autor: Domnik »

Cześć Comence. Strona od początku jest w gwt. Sitemapy były i nic nie dały. Indeksowały się jedynie rss, newsy, ale to też jakoś dziwnie, więc wszystko zostało usunięte. Indeksacja podstron backlinki) jest znacznie lepsza niż na forum które istniało w moim serwisie od 2005-2012, ale zostało przeniesione na tą domenę. Wydaje mi się że w tej sytuacji najważniejsze jest najpierw zaindeksować strony, a później można się pobawić w dodatki. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach i miarkuję, że pewnie są jakieś błędy powstałe podczas instalowania modułów SEO. Pewnie pod kątem tego należy szukać przyczyn i rozwiązań.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: kompletny brak indeksacji podstron forum phpbb3 od 2 lat!

Post autor: Venite »

Domnik , spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie SEO, ewentualnie sprawdzić to wszystko pod kątem działania.

Nie masz dostępu do Narzędzi dla Webmasterów Google? (google.com/webmasters) Nie wywala Ci tam jakichś ostrzeżeń?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ