Jak znaleźć sie przez google?

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
fregata-stegna
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:41:02
Strona na CBA.pl: www.fregata-stegna.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x800

Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: fregata-stegna »

Próbowałam odnaleźć moją strone przez google, wpisując słowa, któe znajdują sie choćby w tytule. Niestety, nie udało mi sie. Podejrzewam, że działa tu na niekorzyść rozszerzenie cba. Jak sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
regulaminowy
Posty: 558
Rejestracja: 17 lip 2007, 10:01:36
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: regulaminowy »

Może być masa innych stron o podobnej tematyce i one są pierwsze, to jest normalne. Stronę trzeba umieć wypozycjonować, samo to się nie będzie działo. To nie jest minus dla cba.pl, bo to Ty odpowiadasz za swoją stronę, mnie cba raczej pomagało :D

Jak sobie z tym radzić? Nauczyć się pozycjonować stronę :)
dvbnews.pl
szpakoo
Posty: 36
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:33:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: szpakoo »

jeśli w żaden ze sposobów nie możesz znaleźć swojej strony w wynikach wyszukiwarki zamiast słowa kluczowego wpisz nazwę domeny albo specjalne zapytanie "site:nazwadomeny.pl". W pierwszym przypadku powinieneś znaleźć się w pierwszej 10tce na 99% a w drugim przypadku google pokażde wszystkie podstrony Twojego serwisu, które zaindeksował i ma w swojej bazie.
Jak sobie z tym radzić? Nauczyć się pozycjonować stronę :)
Bardzo cenna rada, a tak poważnie to poczytaj o optymalizacji serwisu oraz o tym jak zdobywać linki a wtedy powinieneś na proste słowa być w top10.

Powodzenia!
zdaj prawo jazdy Lublin w najlepszym Ośrodku Szkolenia Kierowców
albo znajdź najbardziej odpowiednie domy weselne w Twojej okolicy.
sztacheta666
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2010, 18:56:25
Strona na CBA.pl: http://unity3d.cba.pl/
Lokalizacja: Radom
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1600x900
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: sztacheta666 »

@szpakoo
Nie ma to jak odpowiedź po 2 latach :)
szpakoo
Posty: 36
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:33:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: szpakoo »

mniej więcej po takim czasie tu wracam :) a tak swoją drogą odpowiedź jeśli przydatna przyda się dla kolejnych pokoleń hehe

pozdrawiam! :D
zdaj prawo jazdy Lublin w najlepszym Ośrodku Szkolenia Kierowców
albo znajdź najbardziej odpowiednie domy weselne w Twojej okolicy.
jaclaw
Posty: 49
Rejestracja: 31 sty 2011, 21:01:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: jaclaw »

Pewnie się przyda ale trzeba by napisać coś konkretniej.
Więc, żeby nie było: należy zdobyć kilka linków do swojej strony, najlepiej umieszczając ją w darmowych katalogach stron :)
koszulki z własnym nadrukiem i tapety na telefon
Konsultant
Posty: 20
Rejestracja: 11 sty 2011, 15:34:20
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: Konsultant »

najlepiej umieszczając ją w darmowych katalogach stron
Płatne katalogi są złe? :wink:
Konsultantka FM Group - Zostań Konsultantką FM Group! Starter FM Group - Kup Starter FM Group
Pobierz katalog FM Group i sprawdź plan marketingowy.
jaclaw
Posty: 49
Rejestracja: 31 sty 2011, 21:01:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: jaclaw »

Dobre, ale nie sądzę aby ktoś kto stawia stronę na darmowym hostingu chciał w nią inwestować ;)


_________________
białko lub witaminy
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 23:52:49 przez jaclaw, łącznie zmieniany 1 raz.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: Urlich »

to mało wiesz,zresztą nie tylko w tym temacie...

znam osobiście kilka osób ktore inwestują,bo nie ma sensu aby wszystko przenosili na płatny hosting,zbyt wszystko jest potężne i od kilku lat mają swoje serwisy na darmówkach,porzadnie wypozycjonowane i przynoszące "Im" spore dochody.

---- EDIT ----

Jak dodać strone z darmowego hostingu do katalogu?
Wystarczy skontaktować sie z właścicielem katalogu po przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio z konta email i omówić warunki ...jeśli strona jest wartościowa pod każdym względem itp itd..to każdy logicznie myślacy administrator taką stronę doda,ale to musi być administrator w pełnym słowa tego znaczeniu,nie jakiś tam laik nie mający pojęcia o prowadzeniu takiego serwisu(Czyt. administrowaniu),a tych jest mnogo jak mrówków którzy dorwali sie do jakiegoś katalogu np "Indexu" bez legalnej licencji z darmowych skryptów:devil:
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
jaclaw
Posty: 49
Rejestracja: 31 sty 2011, 21:01:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: jaclaw »

znam osobiście kilka osób ktore inwestują,bo nie ma sensu aby wszystko przenosili na płatny hosting,zbyt wszystko jest potężne i od kilku lat mają swoje serwisy na darmówkach,porzadnie wypozycjonowane i przynoszące "Im" spore dochody.
Gratulacje i powodzenia życzę.
Oto kilka powodów dla których warto zainwestować zawrotne sumy 15zł w domene i 50zł w serwer:
-własna domena bez żadnej końcówki (np. cba.pl, [regulamin forum: punkt 2.13] i setki innych)
-brak doklejanych reklam (nie zawsze doklejają ale czasami)
-brak ograniczeń na serwerze
-serwis nie zniknie wtedy, gdy plajtuje firma dająca darmowe strony
-pozycjonujesz swoją domenę a nie czyjąś subdomenę

Ale rób jak uważasz, inwestuj kasę w czyjąś subdomenkę i później płacz, bo coś padło :)



_________________
gry pc | spirulina
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 23:49:46 przez jaclaw, łącznie zmieniany 1 raz.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: Urlich »

jaclaw pisze: znam osobiście kilka osób ktore inwestują,bo nie ma sensu aby wszystko przenosili na płatny hosting
ja nie korzystam z darmowego hostingu(pomijając malutkie bzdetkohobby),Serwisy które posiadam nie figurują w moich podpisach na różnych forach,Trudno byłoby je utrzymać z takim ruchem i objętością jaki posiadają ,a osoby które znam nie przenoszą,bo im sie nie opłaca ..<--->czytaj nie opłaca .a na darmowym hostingu(nie każdym) i tu cba.pl można mieć własną domenę ,bez cba.pl Zagraniczne,najlepsze niemieckie mają predyspozycje nie kiedy lepsze od płatnych,ale to juz inna rozmowa i przede wszystkim dostęp Polaków.

3m sie
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
kryzz
Posty: 438
Rejestracja: 26 sty 2008, 09:05:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x1200

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: kryzz »

Serwisy które posiadam nie figurują w moich podpisach na różnych forach
taa, w podpisie miałeś www.jatopolecam.eu, dziś usunąłeś i strona jest wyłączona.
Trudno byłoby je utrzymać z takim ruchem i objętością jaki posiadają
to mógłbyś się pochwalić, chyba że się wstydzisz :P
to mało wiesz,zresztą nie tylko w tym temacie...
tak można o każdym powiedzieć, prócz moderatorów.
znam osobiście kilka osób ktore inwestują,bo nie ma sensu aby wszystko przenosili na płatny hosting,zbyt wszystko jest potężne i od kilku lat mają swoje serwisy na darmówkach,porzadnie wypozycjonowane i przynoszące "Im" spore dochody.
Jakoś przenoszą strony i nie ma problemu. Przenoszenie wypozycjonowanych stron to nie jest wielki wyczyn.
brak ograniczeń na serwerze
mniejsze ograniczenia

Urlich nie obrażaj się, jedynie z Tobą można tu dyskutować ;)
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: Urlich »

stac cie tylko na tyle? a szkoda ,boś wygadany,ale tylko tyle i nic więcej :mrgreen:

---- reasumując----
kryzz pisze: taa, w podpisie miałeś http://www.jatopolecam.eu, dziś usunąłeś i strona jest wyłączona.
a to czytałeś? (pomijając malutkie bzdetkohobby)
szkoda ze tylko ta wpadła ci w oko,bo wyłączyłem jeszcze 5( w tym dziś 2) ,wiesz zrobi sie ,pokarze -sprzeda to sie wyłącza i robi kolejną :mrgreen:
a co na własność? to nie w podpisiki po forach,w koncu znasz sie na pozycjonowaniu jak piszesz... :devil:

---- EDIT ----
kryzz pisze: Jakoś przenoszą strony i nie ma problemu. Przenoszenie wypozycjonowanych stron to nie jest wielki wyczyn.
a czytałeś to zdanie? Się nie opłaca!(czytaj wolno to logika bedzie ci pracować) może szczegóły? a szkoda ze nie jestem upoważniony do ich ujawnienia :faja:
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
jaclaw
Posty: 49
Rejestracja: 31 sty 2011, 21:01:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: jaclaw »

Się nie opłaca!
Jak się robi dziadostwo to faktycznie się nie opłaca.
Poważny serwis stojący na darmowym serwerze z darmową domeną aż śmiesznie brzmi, równie śmiesznie jak twoje wywody :lol:


_________________
No i gitara jak mawiał F. Kiepski
Jak dbać o auto
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 23:46:28 przez jaclaw, łącznie zmieniany 1 raz.
kryzz
Posty: 438
Rejestracja: 26 sty 2008, 09:05:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x1200

Re: Jak znaleźć sie przez google?

Post autor: kryzz »

stac cie tylko na tyle? a szkoda ,boś wygadany,ale tylko tyle i nic więcej :mrgreen:
(czytaj wolno to logika bedzie ci pracować)
Twoje teksty są chamskie i obraźliwe.
a to czytałeś? (pomijając malutkie bzdetkohobby)
szkoda ze tylko ta wpadła ci w oko,bo wyłączyłem jeszcze 5( w tym dziś 2) ,wiesz zrobi sie ,pokarze -sprzeda to sie wyłącza i robi kolejną :mrgreen:
a co na własność? to nie w podpisiki po forach,w koncu znasz sie na pozycjonowaniu jak piszesz... :devil:
Mam własne życie i firme, więc nie mam tyle czasu, aby siedzieć całymi dniami na forach i obserwować innych ludzi, jak Ty Panie i Władco.
a czytałeś to zdanie? Się nie opłaca!(czytaj wolno to logika bedzie ci pracować) może szczegóły? a szkoda ze nie jestem upoważniony do ich ujawnienia :faja:
Widocznie nie wiesz co pisałeś. Pisałem do konkretnego cytatu, a nie ogólnie i o niczym.

A teraz konkretnie.
a czytałeś to zdanie?
gdybym nie czytał, to bym nie cytował.
Się nie opłaca!
200zł rocznie to majątek, gdy przynoszą "Im" spore dochody.
(czytaj wolno to logika bedzie ci pracować) może szczegóły?
Obrażasz, naginając obraz według siebie. Zdanie na poziomie przedszkolaka.
a szkoda ze nie jestem upoważniony do ich ujawnienia
nie możesz ujawnić adresów ich stron? Czyli prowadzą nie legalną działalność, korzystając z darmowych hostingów, aby trudniej można było ich znaleźć. Sprytne!
Aż tyle informacji, można było wyciągnąć z tego pięknego cytatu.

Po Twoich wypowiedziach widać, że lubisz obrażać wszystkich, którzy mają odmienne zdanie od Ciebie i próbujesz ich zrównać z błotem.
Urlich nie obrażaj się, jedynie z Tobą można tu dyskutować ;)
Wycofuję te zdanie. Chciałem tym ocieplić nasze rozmowy, bo myślałem, że czymś Ciebie obraziłem, lub podpadłem, ale widzę, że po prostu masz taki charakter. Nie będę edytował postu z tym zdaniem, bo nie kasuje swoich zdań, które stały się dla mnie nie wygodne, lub nie są prawdziwe.

Nie będę już z Tobą dyskutował, bo dyskusja z Tobą jest nie owocna. Forum służy do wymiany zdań, a nie leczenia kompleksów.
Użytkownikom życzę, aby taki troll jak Ty, jak najszybciej znudził się tym forum i sobie poszedł na inne.

Urlich odpisując takie posta, próbując mnie obrazić lub wyśmiać, pokazujesz innym jak bardzo można się zniżyć.

---- EDIT ----
Posta wkleiło dwukrotnie.
ODPOWIEDZ