Dobra agencja SEO

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
MediaPower
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2022, 10:01:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Dobra agencja SEO

Post autor: MediaPower »

Jesteśmy dobrą Agencja:) zapraszamy do kontaktu https://mediapower.pl/
justynaswieczek
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2022, 20:07:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox MacOS 1440x900

Dobra agencja SEO

Post autor: justynaswieczek »

Sama miałam ten problem, by wybrać dobrą agencję, która pomoże mi w wypromowaniu strony. Z polecenia znajomego skorzystałam z pomocy https://sprzedajemy.pl/pozycjonowanie-s ... nr66160473 przy pozycjonowaniu i to był strzał w dziesiątkę. Poprawili mi widoczność w Google, a liczba wizyt na stronie wzrosła kilkakrotnie. Naprawdę jestem zadowolona i mogę z czystym sumieniem ich polecić.
parkowiec
Posty: 57
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Dobra agencja SEO

Post autor: parkowiec »

Nie ma ustalonej ceny za pozycjonowanie. O tym ile kosztuje decyduje konkurencja. Jak masz stomatologa w Pścimiu Dolnym gdzie walczysz z dwoma innymi stomatologami to pozycjonowanie bedzie kosztować 200zł, jak masz sklep ogólnopolski na np. kosmetyki to będzie kilka tysięcy a jak masz catering dietetyczny na kraj to będzie kilkanaście.

Od siebie polecam kontakt z tą agencją pozycjonowania stron www: https://wzrosty.pl/ Wycenią pozycjonowanie strony i powiedzą realnie co w danej kwocie da się zrobić. I jakie efekty osiąnąć.
mborki
Posty: 48
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Dobra agencja SEO

Post autor: mborki »

1) Nie wybieraj agencji "od wszystkiego". Najczęściej takie agencje są od niczego. Marketing to akuratnie bardzo szerokie pojęcie. Musisz wiedzieć czego oczekujesz. SEO/Performance/SM/Event czy agencja typowa kreatywna. Musisz być świadomy czego od takiej agencji oczekujesz i tym kluczem szukać odpowiedniego wykonawcy.
2) Sprawdź przy jakich projektach pracuje dana agencja. Lepsze agencje pokazują swoje projekty w case studies.
3) Przelicz swój KPI, nie może być ani zbyt niski ani zbyt wygórowany. Agencja musi widzieć jaki jest jest cel. Łatwiej wtedy nam się pracuje
4) Współpracuj z agencją, nikt nie zna Twoich klientów tak dobrze jak Ty. Wspomagaj swoim doświadczeniem, wiedzą. Dobra agencja pracując z takim świadomym klientem, daje z siebie 120%
5) Staraj się trafić do agencji średniej wielkości z jedną wiodącą specjalizacja.
6) Tak jak ktoś już wspomniał, nie jesteśmy cudotwórcami. Ze złym produktem, słaba obsługa klienta, marketing nic nie pomoże.
7) Oczekuj od agencji tygodniowych / miesięcznych raportów działań. To aktualnie powinien być standard..

Jeśli szukasz dobrej agencji content marketingu mogę polecić kontakt z firmą:
https://kohai.pl/oferta/content-marketing/

Zobacz co Ci zaoferują.
ODPOWIEDZ