Czy ktoś mi zrobi forum do cs

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
giwerapl
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2018, 05:24:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768

Czy ktoś mi zrobi forum do cs

Post autor: giwerapl »

Cześć szukam jakiejś chętnej osoby do pomocy przy zrobieniu forum do cs ja jestem żułty w tworzeniu stron forum i potrzebuje waszej pomocy
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Czy ktoś mi zrobi forum do cs

Post autor: smart-tree »

Witam,
oferujemy tworzenie stron na zamówienie. Jest to usługa płatna do indywidualnej wyceny na podstawie sprecyzowanych wymagań użytkownika - czy byłby Pan zainteresowany?
Jeśli tak, to proszę o podanie jak największej ilości szczegółów:
1) jaki musi być wygląd strony;
2) jakie treści muszą być tam umieszczone;
3) na kiedy musi być gotowa;
4) jaki budżet jest przeznaczony na jej wykonanie.
Proszę też pokazać kilka stron o podobnej tematyce, które się Panu podobają.

Proponuję przejście na plan VIP/PRO. W najbardziej opłacalnej wersji jest to koszt tylko 4,16 zł miesięcznie. Plany te dają większe możliwości (brak reklam, kopię zapasową strony, którą wykonujemy codziennie, lepsze parametry konta, a strony znajdują się na oddzielnym, szybszym serwerze), nie mają ograniczeń takich, jak darmowe konta oraz posiadają wyższy priorytet obsługi.
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting


Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
bianbar
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2018, 17:28:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 2560x1440

Czy ktoś mi zrobi forum do cs

Post autor: bianbar »

czesc
lila83
Posty: 48
Rejestracja: 12 lis 2021, 15:11:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Czy ktoś mi zrobi forum do cs

Post autor: lila83 »

Na wizerunek firmy ma też wpływ strona internetowa, która jest też wizytówką biznesu. Dlatego warto zlecić to profesjonalistom. Wiem, że firma Interentowe strony www poda od razu koszt strony internetowej - Łódź, a dodatkowo zaproponują pakiet dostosowany do potrzeb firmy. Mają spory wybór pakietów, też pod Google, a dodatkowo do każdego podchodzą indywidualnie.
ODPOWIEDZ