vShare youtube clone v2.6

Konfiguracja pozostałych skryptów.
Dawid530
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2010, 17:50:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

vShare youtube clone v2.6

Post autor: Dawid530 »

Witam.

Sciągnąłem vShare youtube clone v2.6 znalazłem go na stronie http://www.darmowe-skrypty.pl/darmowe_s ... clone.html ale nieudaje mi się z instalacją.

wpisuje adres http://video.mojastrona.y0.pl/vshare/install i wszystko ok dopuki dochodze do:

Obrazek

Wspomne, że baze wpisuje dobrze i przed tym ją otworzyłem. Próbowałem też mysql.cba.pl localhost

Gdy wpisałem mysql.y0.pl to wyskoczył taki błąd:

Failed to connect to database server. Please check the data and try again.
Error reported: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111


Co z tym zrobic?
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: vShare youtube clone v2.6

Post autor: Urlich »

aaaaaa,to wolno tu takie skrypty instalowac? z tego to wiem to jest to platny skrypt a ten jest Nulled
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Dawid530
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2010, 17:50:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Re: vShare youtube clone v2.6

Post autor: Dawid530 »

Czy wolno to ja nie wiem hmm. co do tego, że jest platny to ściągnąłem go z darmowe-skrypty to płatny chyba nie jest.
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: vShare youtube clone v2.6

Post autor: Urlich »

darmowe skrypty nie oznacza darmowe-jest tam wiele oprogramowania pirackiego,skrypty nulled,ehhh kolego poczytaj na necie o co kaman,bo sie biedy napytasz...
wez np skrypt katalogu stron w ersji Nulled co kosztuje kilkadziesiat $ licencja i zrob z niego katalog dla publiki..a wlasnie takie sa na darmowe skrypty czyli strony warezowe.. i masz problem gotowy
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
ODPOWIEDZ