Reklamy google ads

Konfiguracja pozostałych skryptów.
jagek
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2015, 09:49:53
Strona na CBA.pl: okuninka.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Reklamy google ads

Post autor: jagek »

Jak uczyliście się jak ustawiać reklamy google ads?
Awatar użytkownika
bereno
Posty: 62
Rejestracja: 12 maja 2021, 15:11:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Reklamy google ads

Post autor: bereno »

Na youtubie jest wiele filmików, wiele z nich oferuje jednak dość ogólne pojecia tak wieć bedziesz pewnie musiał się przekopać przez wiele treści.

Na stronie są opisane facebook ads oraz jak z nich korzystać ( w tym z reklamowania płatnego). Prawda jest taka, ze nie jest to takie proste jak się wydaje. Musisz przede wszystkim określić to do kogo chcesz z reklamą dotrzeć oraz jacy użytkownicy strony Cię interesują. Bardzo łątwo jest wydać ogromne pieniadze ale jednoczesnie nie zyskać nic.
https://shineonagency.pl/media-spolecznosciowe/

Polecam na pewno kontakt z tą agencja Doradzą w zakresie odpowiedniej reklamy dla firmy.
januszkarpaty
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2022, 07:54:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Reklamy google ads

Post autor: januszkarpaty »

Dla mnie każda złotówka wydana na biznes musi mieć jakaś stopę zwrotu. Chodzi mi o to, że załóżmy jeśli prowadzisz już kampanie np. Na Facebooku, jest to dla Ciebie opłacalne to maksymalizuj to ile się da, a następnie jak już osiągniesz poziom, gdzie koszt konwersji/ koszt sprzedaży/koszt leada będzie rósł w momencie gdy dokładasz budżet, a liczba konwersji/leadow/sprzedaży nie będzie rosła tak jakbyś chciała to wtedy jest to max co powinnaś wykorzystywać w danym kanale i powinnaś zainteresować się innym kanałem dotarcia. Przykład z kampanii Google Ads - prowadząc kampanie dla e-commerce’a na początku maksymalizujemy kampanie Google shopping, następnie kampanie tekstowe w wyszukiwarce Google, a kończymy na kampaniach banerowych jak zostanie budżetu.

Na początku zawsze warto jest zacząc od mediów społęcznościowych:
https://kohai.pl/oferta/content-marketing/

Pozwolę sobie dać tutaj namiar na agencję, która może opracować strategię takiej reklamy.
ODPOWIEDZ