[2BGal] Problem z instalacją

Konfiguracja pozostałych skryptów.
sir-greg
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2011, 00:59:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1440x900

[2BGal] Problem z instalacją

Post autor: sir-greg »

Witam,
Nie jestem biegły więc proszę bardziej doświadczonych o radę, otóż coppermine jest kiepski do przeglądania zdjęć - dość niewygodnie się przełącza na następną fotkę, poza tym strona biega po ekranie, Gallery 3.0 to porażka pod względem konfiguracji, więc szukam jakiejś alternatywy. Znalazłem w sieci ciekawy skrypt który w pełni (tak mi się zdaje) zaspokoi moje potrzeby to 2BGal, niestety po .fr i bardzo mało jest na jego temat po angielsku. Ściągnałem skrypt wrzuciłem na serwer i co dalej?

---- EDIT ----

Ok, udało mi się zainstalować:) trzeba wejść w /admin/instal.php pozostałe pola wypełniamy jak dla innych galerii;)

Problem pozostał ze spolszczeniem, ma ktoś pomysł?:)
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: [2BGal] Problem z instalacją

Post autor: Urlich »

sir-greg pisze: otóż coppermine jest kiepski do przeglądania zdjęć - dość niewygodnie się przełącza na następną fotkę
Sorry,ale Ty nie wiesz co mówisz chyba..bez urazy,to najlepsza Galeria jaka jest(przykład w moim podpisie)
sir-greg pisze: Problem pozostał ze spolszczeniem, ma ktoś pomysł?:)
Oczywiście! Translate lub słownik /posiedzieć troszke i spolszczyc jak Ci zależy
2BGal az zobaczyłem co to jest i :shock:
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
sir-greg
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2011, 00:59:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: [2BGal] Problem z instalacją

Post autor: sir-greg »

Nie wiem w czym jest najlepsza, to tak jakbyś powiedział że samolot jest najlepszy. Nie potrzebuje obsługi kont i innych dupereli, chce mieć galerię do prywatnych zdjęć z opcją hasła:)
Przeglądałem Twoją galerię z podpisu no i fakt avatary to się może "fajnie" przegląda, chociaż wg mnie bardzo niewygodnie, kłopot pojawia się wówczas jak są duże zdjęcia, żeby przełączyć na następne trzeba scrollować stronę co jest dla mnie nie do przyjęcia.. Chyba że jest jakiś dodatek do coppermine który ułatwi przeglądanie zdjęć w stylu np kliknięcie na zdjęciu po prawej ->zdjęcie następne, po lewej-> zdjęcie poprzednie?
Korzystałem poprzednio z picassaweb ale z uwagi na liczne błędy dałem sobie spokój i postanowiłem zrobić "własną" galerię, może polecisz jakaś alternatywę?
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: [2BGal] Problem z instalacją

Post autor: Urlich »

Poczytaj,potestuj i wybierz coś
http://www.darmoweprogramy.org/programy ... alerii.php
http://www.skrypty.komputerpc.pl/index. ... cz=skrypty
http://www.egrafik.pl/download/skrypty-php,galerie/
sir-greg pisze: Chyba że jest jakiś dodatek do coppermine który ułatwi przeglądanie zdjęć w stylu np kliknięcie na zdjęciu po prawej ->zdjęcie następne, po lewej-> zdjęcie poprzednie?

Jest wszystko,ale ja nie mam Big Fot to mi to jest zbędne ,tak jak mówisz,zależy do czego komu jest co potrzebne :wink:
a..w czym najlepsza? no cóż,na obecne skrypty galerii..we wszystkim(mam na myśli wersje darmowe,bo jeśli wejdziemy na wersje płatne..to jest wybór,oj jest
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
sir-greg
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2011, 00:59:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: [2BGal] Problem z instalacją

Post autor: sir-greg »

Dzięki za pomoc Urlich! Znalazłem bardzo fajny skryp -> http://pl.piwigo.org/ prosty, dość dużo opcji, świetna konfiguracja.

Pozdrawiam,
sir-greg
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: [2BGal] Problem z instalacją

Post autor: Urlich »

niom zgadza sie,zapomniałem o nim
Powodzenia
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
ODPOWIEDZ