Zmiana domeny na istniejącej stronie

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
krystianwegrzyniak
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2017, 16:32:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Zmiana domeny na istniejącej stronie

Post autor: krystianwegrzyniak »

Witam.

Chcę z góry zaznaczyć, że jestem w tym temacie kompletnym laikiem. Zdaję sobie też sprawę z tego, że sytuacja jest raczej banalna i tego typu wątki wiele razy przewijały się na forum, ale stwierdziłem, że nie zaszkodzi spróbować poszukać pomocy.

Generalnie posiadam na cba stronę, jak na razie "FREE", stwierdziłem, że na początek zakupię domenę ".pl" też na cba. Moje pytanie przedstawia się następująco: w jaki sposób przenieść całą stronę na zakupioną, nową domenę? Czy wystarczy w jakiś sposób "podpiąć" tę domenę do istniejącej strony? Domena "cba.pl" nie będzie mi już więcej potrzebna i nie chciałbym, żeby cokolwiek się na niej znajdowało. Jeszcze raz przepraszam, jeśli pytanie jest zbyt banalne, jednak nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem, dlatego wolę zapytać się o to Was.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Zmiana domeny na istniejącej stronie

Post autor: smart-tree »

Witam,
może Pan albo przenieść wszystkie pliki strony na FTP z folderu domeny *cba.pl do folderu domeny *.pl, albo ustawić domenę *.pl jako alias do domeny *.cba.pl. Jeśli Pana strona postawiona jest na CMS, należy odpowiednio podmienić domeny w ustawieniach tej CMS.
Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ