Wiadomości z formularza kontaktowego nie dochodzą na skrzynkę.

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
tommess
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2017, 10:23:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Wiadomości z formularza kontaktowego nie dochodzą na skrzynkę.

Post autor: tommess »

Witam.
Proszę adminów i użytkowników tego forum o pomoc, ponieważ po wstawieniu strony na serwer nie mogę wysyłać wiadomości poprzez formularz. Niby wszystko jest ok, wyświetla się komunikat o poprawnym wysłaniu wiadomości, jednak te wiadomości nie dochodzą na skrzynkę mailową. Próbowałem ze zmianą wersji PHP z 5 na 7, jednak nie pomogło. Jaka może być przyczyna? Co robię źle?
Aha od razu zaznaczę, że problem nie jest po mojej stronie, ponieważ tą samą stronę próbnie wstawiłem także na inny darmowy serwer z obsługą php i tam wszystko jest w porządku. Wiadomość doszła.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1872
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1143x858
Kontakt:

Wiadomości z formularza kontaktowego nie dochodzą na skrzynkę.

Post autor: endriu888 »

witam

gdzie dokładnie jest ten formularz? jeśli to konto darmowe to musi być zakodowany w formularzu e-mail utworzony w naszym panelu, a przekierowanie na inny e-mail można zrobić w panelu w zakładce konta e-mail.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
tommess
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2017, 10:23:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Wiadomości z formularza kontaktowego nie dochodzą na skrzynkę.

Post autor: tommess »

To już wiem gdzie leży przyczyna. Mam darmowe konto i w formularzu wstawiłem zewnętrzny e-mail i pewnie dlatego nie dochodzą. Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
dypemeegerhar75
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 09:16:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Wiadomości z formularza kontaktowego nie dochodzą na skrzynkę.

Post autor: dypemeegerhar75 »

To zdecydowanie jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Nie za wcześnie na nachodzenie ludzi?
ODPOWIEDZ